Najdi forum

Pozdravljeni. Na ta forum in predvsem vas tukaj se obračam saj nevem kaj naj naredim. Stara sem 17 let fant o katerem bom govorila pa 25

Pred dvema mescema sem bila na rojstnem dnevu na katerem je bil tudi on (tam sva se spoznala) Že od samega začetka nama je bilo videt da sva si všeč in da se privlačiva. Tam sem tudi zvedela da ima punco z katero je skupaj 5let sicer ona je iz Hrvaške in se vidita 1x na 3 mesece. Nevem kako lahko sploh temu rečeš zveza. Tisto večer/noč je bilo tudi nekaj objemov, nežih dotikov ampak nič več. Vsak vikend po tem rojstnem dnevu sva bila skupaj tudi preko telefona sva se veliko pogovarjala. Nato pa sva bila skupaj tudi za prvi maj in do takrat ni bilo nikoli nič več kot samo pogledi in objemi in dotiki. Za prvi maj naju je pa zaneslo in prislo je do poljubov in kasneje tudi so sexa. Bil je moj prvi sex. Vem da tega nebi smela pustit ampak na vse njegove namige, lažna upanja je zgledalo kot da je končal z tisto ˝punco˝ in bi rad da bi bilo med nama nekaj resnega. En teden po najinem spolnem odnosu je on odšel z punco za dopust in po tem dopustu je bilo vse drugače. Njegov odnos od mene, njegova sporočila vse je drugače. Še en dan preden je šel je bil pri meni in mi obljubljal da bo vse ok, da naj ne skrbim. Nevem kaj mi je bil da sem takrat temu nasedla. Po njegovem dopustu sva se slušala jaz sem znorela da kaj se gre da nemore tako delat itd. po tem kregu se nisva slišala 14 dni na kar mi piše da mu je žal da me je prizadel in da je rabil tolažbo ampak da me po drugi strani ni hotel s tem prizadet in da ga je zaneslo. Najbolj hudo mi je, da sem se prvič ˝dala dol˝ z takim neodgovornim fantom. Je res da nebi spremenila niti sekunde najinih skupnih trenutkov.
Sedaj pa res nevem kaj naj nemorem vsega skupaj pustit, saj sem se res navezala na njega, vem tudi to da z to njegovo ni srečen in da si zasluži dosti boljše kot ima tudi na tisto potovanje ni hotel iti…
Res nevem kaj naj ali naj pustim vse na miru in se bo mogoče sam vrnil ali naj še vstrajam.

Hvala vam za vse odgovore res vam bom hvaležna če mi bo kdo poagal

Lepo pozdravljena,

kadar ima fant odnos z večimi ženskami hkrati, bo težko pričakovati stabilen odnos, v kolikor ne zapusti druge. Običajno se samo še bolj zapletajo. V kolikor bi vas ljubil, oziroma se dejansko zaljubil, bi iskal pot do vas. Zakaj je nesrečen si mora želeti in ugotoviti sam…

Ne glede na to, da je bil vaš prvi, si zaslužite nekoga, ki vas bo znal ceniti in ljubiti.

Lep pozdrav in vse dobro;

Da je neodgovoren, si vedela že prej, torej, ko se je začel dobivati s teboj, se te dotikati itn itn, glede na to, da bi naj bil v zvezi. Tu si mu malo pogledala skozi prste, ampak to ni on kriv, to je TVOJA odgovornost, tvoja odločitev. Ti je bilo lepo z njim? Mislim, da ja, torej nima smisla obžalovati. Je pa dobra lekcija za naprej. Je pa tako, pričakovati, da bo tip odgovoren pri 20-tih, je tako ali drugače, precej naivno. Če ga boš našla pri 30-tih, boš lahko srečna. Da si se navezala, je normalno.
Če je on hotel iti na dopust ali ne, ne moreš vedet. Eno je, kar reče tebe, nekaj drugega pa je, kar on stori. Ne moreš več kar padati na njegove besede. Si nisi prvič še nič naučila? Naj ti bodo važna njegova dejanja, ne le besede. Če se besede na ujemajo z dejanji, niso vredne nič. Vsaj meni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close