Najdi forum

On 45 let in ločen ter samski (preverjeno), jaz 54 let in vdova. Nagovarjat me je začel okoli novega leta (spoznala sva se v realnosti in ne preko spleta). Večino čas v stikih preko messengerja, on veliko potuje zaradi svojega poklica. Po dveh mesecih poznanstva je prišlo do prve kave in že tedaj je pričakoval intimnost, jaz to nisem mogla mu nudit, nakar je navil surlo. Nekaj časa ni bilo stikov pa spet pogosteje……itn…… nakar sem jaz mu v začetku maja napisala, da vem, da je bilo vso njegovo pisanje preganjanje dolčasa, njegovi objemi in poljubi takrat ob kavi pa nedolžna igra in vem, da mu ne pomenim nič. In če se nekaj hoče, se za to najde čas. Povedala sem mu, da jaz vem kaj si želim in ga vprašala, če tudi on ve kaj si želi? Čez dve uri dobim odgovor, da “o vsem se motiš”, da on ne piše brez beze in si jemlje čas! Še isti dan bil v kontaktu z menoj cel večer, potem pa spet nekaj dni nič, pa spet…. in mi napove zmenek – sem dvomila, če se bo mu izšlo, ja in ni se in ga ni bilo. Nato naslednji dan pove ob kateri uri se dobiva in spet ga ni bilo ob dogovorjeni uri. Čez tri dni mu pošljem voščilo za lahko noč, na kar mi odgovori, da mu časovno ni zneslo in da to kar si on želi ne dobi (verjetno sex). In da sem se jaz oddaljila ne on……itn….Halllooooooo kaj si pa naredil, da bi ti izpolnila željo? Samo zmenek napovedal in nisi prišel! Cel teden ima spet svoj tihi teden. Ne vem kaj naj si mislim o takšnem moškem? Verjetno mu že ni več do mene ali me preverja? On ima sicer za seboj ločitev (pred 7 leti) in neuspešno partnersko zvezo. Hvala za vse vaše nasvete.

Mislim tako. Njemu je do tebe, vendar ga očitno določene stvari precej prizadanejo in potem se vede, kot se pač vede (kar sama opisuješ). Tebi se zdi, da njemu ni do tebe, a njemu se je zdelo ravno tako, da tebi ni do njega, ko si ga na kavi “zavrnila”. O takih stvareh se pogovori na licu mesta in potem običajno ni surle, temveč razumevanje. Ali pa tudi ne.
Kakorkoli, ne vem, kako je tvoja zavrnitev izgledala, na koncu se moraš odločit, ali ti je njegovo vedenje dopustno, ali ne. Meni že ne bi bilo. Po drugi strani pa je njegovo vedenje (lahko) le reakcija na tvoje, torej razmisli tudi o tem, kakšno je to in ali bi stvari lahko izpeljala bolj spretno. Če pa misliš, da se ni dovolj potrudil, pa morda res ni pravi zate. Ker, če ga sprejmeš sedaj z napakami, boš to najverjetneje morala prenašati tudi pozneje, saj se konfliktom v partnerskem odnosu pač ne moreš izogniti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj vse že veš in si napisala. Če je interes, je tudi volja in čas.
Če tip ne pride na zmenek in se niti ne opraviči, je čas, da zbrišeš njegovo cifro. Tega ti res ni treba, da laziš za nekim brezveznim tipom, ki ja, samo čas preganja.
Poskusi si predstavljati, v kakšnem primeru bi se ti tako obnašala do moškega.

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljeni,

v kolikor se ze zdaj z vami “igra macke in misi”, ni to nic dobrega…Prav tako je brez pravega razloga…Ce vas bi imel resnicno rad, bi se udelezil srecanja…

Lep pozdrav;

New Report

Close