Najdi forum

Spoznala sem enega fanta približno 3 mesece nazaj, veliko se druživa, piševa uglavnem zelo se razumeva. Povedal mi je da živi v stanovanju. Težava pa je nastala tu ko mi je povedal, po približno 1 mesecu, da ne živi sam ampak s svojo bivšo punco. Mogoče me sprva to ni motilo saj si nisem mislila, da se bova toliko časa družila, sedaj pa lahko rečem, da sem se malo na njega že navezala in me ta stvar moti. Nevem kako naj problem rešim, kako naj vem, da med njima ni nič več, kako naj ga vprašam, da nebi izpadla preveč direktno?

Da bo res 99% predlagam, da ga vsak dan preventivno toliko zmatraš, da fizično ne bo sposoben za akcijo z bivšo 😉

Predlagam, da si kar direktna oziroma radovedna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

Meni, se zdi, da je najbolje, da ga vprašaš jar direktno. Če se seveda to vajino druženje plete v nekaj več kot zgolj prijateljstvo. Ni treba, da ga napadaš ali karkoli pač pa da ga lepo vprašaš.
Jaz bi na tvojem mestu naredila tako.

Lp

Lepo pozdravljena,

predlagam, da se odkrito pogovorita. Povejte mu, da vas to moti in kaj bi lahko naredila glede tega?

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close