Najdi forum

Situacuja je taka z punco sva skupaj kar nekaj casa in sva se imela vedno lepo razn sedaj zadnja dva tedna sva se kregala skoraj vsak dan in nama je bilo obema hudo. Kregala pa sva se zaradi tega ker se vidiva zelo poredtko od 1x do 2x na teden. In sedaj je ona rekla da ne zdrzi vec ker se ves cas kregava in da neve vec kaj bi venda da me ima sevedno tako rada kot prej in me sevedno pogresa. Sedaj sva se odlocila da nekako prekineva zvezo za 1 tedn kot nekaksna pauza da si uzame cas da razmisli ali je vsega konec ali ne. Kaj bi lahko jaz naredil v tej situaciji ker bi naredil vse zanjo da je ne izgubim.
Hvala

Lepo pozdravljen,

zakaj so stiki tako redki? Jih ne morata povečati in se nekako v tem smislu potruditi? Pokažite ji, da mislite resno in jo npr. obiščite, povejte ji koliko vam pomeni in se iskreno pogovorita o željah znotraj vajinega odnosa. Ter kaj koga moti in kaj si kdo od vaju želi.

Hvala in vse dobro;

In kdo se je odločil, da si vzameta pavzo? Če imata oba rada en drugega, raje vsak pri sebi razmislita in se pogovorita, zakaj se kregata. Pavza ne bo nič rešila. Če se pogrešaš, se vidiš več in ne manj.
Kaj točno je vzrok vajinih prepirov? Sam se spomnim za nazaj, mi je prav tako bilo neprijetno, ko sem se s svojo poredko videl (vikendi) in tudi zaradi razdalje. Ampak midva sva to rešila tako, da sva se preselila skupaj, ne pa s pavzo. Verjetno sta vidva še mlajša.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close