Najdi forum

Zivijo,
Stara sem 24 in sem v srecni zvezi, zivim skupaj s fantom in nic mi ne manjka. Vsaj ni mi manjkalo do nekaj mesecev nazaj, ko sem zacela spet sanjati osebo, ki vem da zame ni dobra.
Da razlozim: pri 15 letih sem spoznala fanta, s katerim sem zacutila tako mocno kemijo, da naju je kar vleklo skupaj. Takrat se ti zdi, da so to čustva in seveda sva se zapletla in koncalo se je cez par mesecev, ker ziviva na drugih koncih Slovenije. Po tem sem bila 6 let v zvezi, vendar se je vsakic ko sva se srecala, znova pojavila ta nora energija, vendar se nisva ponovno zapletla, dokler se moja zveza ni koncala. Ko je izvedel, da sem samska je takoj zagrabil priloznost in sva nekajkrat pristala v postelji. Takrat sva se dogovorila, da je med nama samo seks in to je to. Tudi tokrat se je to po poletni avanturi zakljucilo. Cez nekaj casa sem spoznala svojo najvecjo ljubezen, moskega, s katerim sva se zelo hitro preselila skupaj. Res je fant na mestu, z njim si predstavljam imeti druzino in biti do konca zivljenja. Nimava vecjih tezav in na kratko vse je super. Par mesecev nazaj pa sem ponovno zacela sanjati to mojo poletno avanturo. Vse to sem potlacila v upanju, da je samo obdobje. Vendar pa se najine poti se vedno krizajo in nekaj dni nazaj sva skupaj pristala v druzbi. Kljub temu, da sem resnicno srecna s svojim fantom, se je med nama ponovno pojavila ta nora energija, ki jo cutijo vsi okoli naju. Prosil me je, naj se mu predam, jaz pa sem z zeloooo tezkim srcem rekla ne. Grozno mi je, ker sem imela naslednji dan grozno slabo vest, kljub temu, da sem ga celoten vecer odrivala od sebe. Ko ga vidim se sploh ne prepoznam, noge postanejo mehke in moje ustnice so ves cas v nasmehu. Na kratko mi v trenutku zmesa glavo, jaz pa njemu. Oba se zavedava, da nisva za skupaj in da je med nama samo neka izredno mocna kemija. Na zalost se nama poti v doloceni meri prekrivajo in tako se mu tezko izognem. Zanima me, ce je kdo obcutil kaj podobnega in ce to kadarkoli mine? Poznava se ze skoraj 10 let in kljub spremembam v najinih zivljenjih energija ostaja prisotna. Hvala lepa ze vnaprej za odgovore.

nikdar ne mine, alfa samci so pač taki, vedno ti spodnesejo tla pod nogami.

Če izhajam iz sebe in svoje zgodbe, ti lahko rečem da ne, ne mine. Tudi jaz sem zelo srečna, noro ljubim svojega partnerja, ko pa srečam simpatijo, s katero sem imela le zelo kratko nekajmesečno zvezo in potem še nekajkrat avanturo, mi srce pade v hlače, barve menjam kot semafor in postanem neverjetno energična in imam občutek, da bi lahko hodila po oblakih. Z lahkoto bi se mu lahko predala vsakič, ko ga vidim (zanimivo je, kdaj in kako se najine poti križajo), vendar ostajam močna, odkar sem v trenutni zvezi. Lahko rečem samo, da postane lažje reči ne…občutki pa ne minejo, vsaj pri meni niso in je zdaj že 10 let odkar ga poznam, nazadnje sva imela avanturo 6 let nazaj. Razlog, da nisva skupaj je ta, da sem se jaz grozno prestrašila vseh teh ekstremnih občutkov ob njem. Vedno so me plašili in jih nisem mogla zdržati. Mogoče sem čudna, ampak enostavno je bilo vse skupaj tako intenzivno, da me je zaskrbelo…ne vem točno, zakaj. Se pa v trenutkih, ko sem res že na meji, da popustim, spomnim, kako imam rada to življenje s trenutnim partnerjem in kako zelo ga ljubim in verjamem vanj in v naju. Verjetno malo ljudi razume, da lahko imaš z nekom tako močno kemijo in energijo, vendar si lahko z drugim (verjetno) srečnejši. Jaz sem se nehala spraševati, kaj bi bilo če bi bilo. Vsakič je lažje in to me tolaži. Zelo mi pomaga tudi to, da sem sama nase ponosna, ko/ker ostajam zvesta.

nova
Uredništvo priporoča

Možno. Vendar ne bi rekla, da bi se alfa samec nalimal name 😁

in kaj na to noro energijo pravi tvoj partner?

Lepo pozdravljena,

takšna kemija lahko tudi nikoli ne mine. Vendar boste morala zavestno ter razumsko ukrepati. Kar pomeni, da ne iščite njegove družbe in se poskušajte ogniti srečanju. V nasprotnem primeru boste veliko prejokala, sreče pa ne bo. V kolikor ljubite fanta s katerim ste v zvezi in imata enako bazo, temelj, ga ne odslovite zaradi nekoga s katerim boste večno prizadeta.

Lep pozdrav in vse dobro;

Ne zdi se mi fer do njega, da mu razlagam to, ker bi trpel ce bi vedel. Nazalost prihaja do srecanj s to osebo ravno v kraju kamor zahajam s sestro ali druzino samo med vikendi, ko on ponavadi dela, kar pomeni da bi se najbrz žrl vsakic, ko bi sla tja sama. Je pa to moj najljubsi kraj kamor zahajam že od nekdaj.

Očitno je, da trenutnega partnerja ne čutiš dovolj velike seksualne privlačnosti, v kolikor bi jo na tega starega verjami, ne bi nikoli niti pomislila. Razlog je lahko tudi v tem, da te trenutna zveza s partnerjem dejansko dolgočasi, je rutinksa .. ni tistega vznemirjenja katerega očitno potrebuješ. Razmislil o trenutni zvezi. . .ko boš naščla pravega bo minilo;)

New Report

Close