Najdi forum

Pozdravljeni! Imam prijateljico, ki mi je zelo všeč… Nimam “jajc” da bi ji to povedal, in vas prosim za nasvet kaj naj naredim… Prosim če nepotrebne pripombe obdržite zase 🙂 Lep pozdrav…

Malo vec povej. V smislu, koliko sta stara, koliko casa se poznata, kako se dobivata, dama, v druzbi, kako pogosto, si kaj piseta, se kliceta. Tako lahko nekako ocenis kje si. Naceloma je pa najlazje enostavno prebiti led. Namrec ti imas zdaj figo v zeph, vsec ti je, samo prijatelj z njo noces biti. Torej, kqj te ustavlja, da ji reces ej vsec si mi, bi sla z mano na zmenek, to je to. Ce ti rece ne, ti pac rece ne, itak nisi hotel biti z njo prijatelj, ce ti je vsec…

Se pridružujem, ker imam isto težavo in ne vem kako naj to povem moškemu. V meni dobesedno vre in ne vem, ali naj mu direktno povem iz oči v oči, razmišljala sem celo o tem, da bi mu napisala. Kaj predlagate, ker v končni fazi ga ne nebi rada izgubila tudi kot prijatelja in s tem vsega pokvarila.

nova
Uredništvo priporoča

Starejša je od mene približno 4.5 leta, hodima na pijače, med nama pa so vedno odkriti pogovori…

Ok. Odgovori med vama so odkriti, všeč ti je in ne veš, kako bi ji to povedal. Vidiš morda odgovor v mojem prvem stavku? Če ne, poskusi z “všeč si mi”. Če bo vprašala, kaj s tem misliš, ji pač malo širše razložiš. Pri tem je dobro, da veš, kaj na ali pri njej ti je všeč, da ne bo izpadlo, kot da besedičiš v prazno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če pa nimaš jajc, potem pa počakaj, da ti zrastejo. 🙂 In ne govori okrog, da imata odkrite pogovore, reci, da imata na pol odkrite. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi bil vajini pogovori res odkriti, potem ti verjetno ne bi bil problem povedat, ali pokazat…

Lepo pozdravljeni,

na primer…peljite jo kam, kjer ji je/ vama je všeč…povejte ji, da je to poseben kraj, za posebne osebe kot je ona….in ji izlijte svoja čustva. Ženske smo načeloma zelo romantične in rade poslušamo lepe besede, sploh če jih podpirajo tudi dejanja.

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close