Najdi forum

Zdravo,

Z punco sva skupaj malo manj kot pol leta in se kar dobro ujameva vednar se vidiva le enkrat na teden in se to za zelo malo casa (30min-1uro) ceprau ziviva le 15min hoje narazen. Sprva sva se videla skoraj usak dan vendar vec casa kot sva skupaj manj se vidiva in vedno moram jaz sprasevati kdaj ima cas in ce bi se lahko dobila ona ima pa vedno neke izgovore da se je ze zmenila z prijateljicami da gredo vn ali pa da ima druge stvari (ucenje, slaba volja, treningi) ucasih mi tudi rece da se ji preprosto neda. In se takrat ko se vidiva se ji hitro mudi nazaj domou tudi ce bi lahko se bila malo zunaj ali kjerkoli sva. Tudi vec casa kot traja ta zveza vedno manj mi odpisuje skoraj nikoli ne poklice in moram vedno jaz voditi teme pogovora.

Hvala za odgovore.

Živjo,
Iskreno mislim, da ja. Tvoja punca je s tabo trenutno le, ker si ji sigurna opcija, vendar gotovo razmišlja o drugem ali zbira pogum, da ti pove, da se s tabo ne vidi. Moj nasvet je, da se prenehaš vsaj navidezno obremenjevati s tem; najdi si družbo, hodi s prijatelji, mogoče ji s tem, ko jo daš na hladno zopet postaneš zanimiv.

Lepo pozdravljen,

Obcutek imam, da je izgubila interes za vas v kolikor je taksna sprememba in prej nista imela teh tezav. Poskusajta se iskreno pogovoriti, kaj cutita eden do drugega in kako se vidita maprej. Pravico imate do resnice.

Lep pozdrav in vse dobto;

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem, če te mora ravno skrbeti, vendar punca ima očitno ali neke osebne težave ali pa njej bolj pomembne zadeve, kot preživljati čas s tabo. Skrbi te lahko edino, če želiš biti z nekom, ki si s tabo ne želi biti. Predlagam, da ji malo pustiš “dihat” in vidiš, če te bo kaj pogrešala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

a se ne bi malo pogovoril z njo ?
pomaga veš …

New Report

Close