Najdi forum

Hey…
Imam manjši problem…s fantom sva skupaj že vec kot 9 mesecev. Poznava pa se praktično že iz otroštva. Oba sva še v srednji šoli (on je starejši od mene). Počasi sva prišla do točke, ko si oba želiva prvega spolnega odnosa. Za oba bi bilo to “prvič, prvič” in mene malo skrbi, ker nimam občutka kako to prvič izgleda….
Predvsem me zanima kako je z bolecino in krvavitvami zaradi pretrganja “deviške kožice”. Ali je krvavitev samo trenutna ali traja (tako kot menstrucija)? Kakšne so bolečine in ali se jih da kako ublažiti?

Vem, da so vprašanja malce čudna, ampak to me res zanima ker sem odraščala v precej “zaprti” družini kjer tovrstna tematika ni stvar pogovorov.
Najlepša hvala za odgovore že vnaprej.

Čaw mladenka, glej, sem moški tako, da ti bom napisal na splošno, nekaj pa tudi iz lastne izkušnje…:))))) Bolečina? Lahko te bo mičkano bolelo, lahko pa tudi, da te sploh ne bo bolelo. Lahko bo kratkotrajna ali pa mičkano daljša ampak ne boj se, ne boš en teden hodila kot po “jajcih” hihihihi.Odvisno je tudi od vlažnosti tvoje vagine-vzburjenosti. Lahko si pomagata s dooolgoooo predigro, slino ali pa čisto navadnim lubrikantom. Krvavitev? Lahko,da bo ali pa tudi ne. Recimo, da se aktivno ukvarjaš s športno dejavnostjo, možno, da se je deviška kožica natrgala. Brez panike….hihihii. Pravijo, da nedolžnost izgubiš s prvim spolnim odnosom!!!! Krvavitev je bolj za vzorček, običajno je tako. Vedi, da je kožica tanka z mičkanimi žilicami.
Ne p o z a b i t a na zaščito- KONDOM !!!! Želim vama vse dobro in veliko užitka pri sexu—

Lepo pozdravljena,

bolj ko bosta sproscena, lazje bo. Prvi spolni odnos vsak dozivlja razlicno. Vsak nadaljni je lepsi, saj se s partnerjen spoznavas tudi na spolnem podrocju. Ne smete skrbeti, razmisljajte o vajini ljubezni in zelji drug po drugem…

Obicajno ne gre za kaksno vecje krvavenje, niti za hude bolecine. Pri zenskah je najvecja sprememba lahko zaradi nesproscenosti ali pa nima dejanske zelje po dolocenem moskemu.

Nikamor ne hitita in ne pozabita na predhodno ljubkovanje…

Vse dobro;

New Report

Close