Najdi forum

En lep pozdrav vsem na forumu. K vam se obračam zato, ker sem čisto na dnu. Počutim se kakor da bi padel v brezno in tam ostal.
S punco sva skoraj 6 let skupaj. Bilo je vse tako lepo in popolno, ljubila sva eden drugega, živela sva pri meni. Do nje sem bil res zvest. Skupaj sva prebivala večere šla skupaj spat. Nevem kaj bi vse napisal a res sem bil srečen z njo. Pred enim mescem sem opazil da se ne več tolko trudi zame, kakor da me nima več rada. Uprasam jo kaj je narobe in ona samo češ da se je naveličala da rabi pavzo, mir, da moramo zbolšati odnos…. Pred tremi dnevi je spakirala in
odšla nazaj k njej domov. Res priznam nisem popoln a za njo sem bil pripravljen narediti vse. Do nje sm bil res dober…. jokal sem in jo prosil naj ne gre. Nazadnje mi reče da moramo prvo popravit odnos in postati najbolša prijatelja, nato bo mogoče prišla nazaj… Res nevem kaj in kako da bi bila spet skupaj. Naj pustim času čas ? A je sploh še kakšno upanje ? Res sem zmeden. Ne spim ne jem sem hudo zaskrbljen in v srcu močno ranjen.

Lepo pozdravljen,

sta se kaj prepirala? Sta se kdaj pogovarjala o samem odnosu in vajinih željah? Je kdaj kaj izpostavila?

Ste jo vprašali, kako je z njenimi čustvi? Sta sedaj kaj v kontaktu?

Vaša žalost je razumljiva, saj iz vaše strani ni bilo čustvenih sprememb in ste mislili, da ste v fazi poglabljanja odnosa, ne izgube. Dobro bi bilo, da se iskreno pogovorita, da točno pove čemu njen odhod. Ker ni čustev ali kaj drugega?

Lep pozdrav in vse dobro;

Ja vsakotolko sva se sprla za kako malenkost. Mogoče o odnsu in željah sva res premalo govorila. Bolj po moji krivdi, saj si nisem vzel zadosti časa za pogovore….
Šlišiva se pa vsak dan. Danes sva se tudi videla. Rekla mi je da me ima močno rada, samo da rabi čas zase da bo spet čutila tisto pravo ljubezen in pravi parterski odnos… Nevem kako bi jo nazaj osvojil, bojim se da bi bil preveč vsiljiv. Kak nasvet glede tega bi mi prišel prav.

nova
Uredništvo priporoča

Lepo pozdravljen,

v kolikor sta dnevno v kontaktu in vas ima rada, poleg tega pa veste, da je bilo premalo vajinih poglobljenih pogovorov o partnerstvu, željah, vizijah odnosa ter vajinih občutkih, poskušajte preko tega. Poskušajta se morda družiti preko nekih skupnih hobijev in poskušajte biti dober poslušalec, opazovalec. Povprašajte jo vse tisto, kar je niste nikoli…Kako se počuti, ko ste ob njej, kako vas vidi, kakšen je njen “profil moškega” (značilnosti, vrednote).

Ženske smo rade slišane in rade se pogovarjamo o svojih občutkih ter doživljanjih.

Lep pozdrav in vse dobro;

Tako zelo te ima rada, da se je kar odselila ?
Daleč od oči, daleč od srca.

Lahko iščeš razloge pri sebi. Verjetno jih boš tudi našel, samo verjetno nobeden ne bo pravi.
Če ji nisi dal res dobrega razloga za odhod, je razlog na njeni strani.

Ti je povedala, kaj točno je narobe?
Je povedala, kako si predstavlja izboljšan odnos z manj stikov ?

Nič ni narobe, če ji poveš, da bi rad bil z njo. Samo ne se postavljat na glavo zaradi tega.
Če ji je kaj do zveze, naj se potrudi. Kar je podrla, mora sama popravit.
Seveda ji lahko pri tem pomagaš, samo potrudit se morata oba. Če se boš samo ti, se bo scena verjetno ponovila prej, kot v 6 letih.

Če ne bo vložila truda za obnovitev zveze, se vprašaj, kolikokrat bi še rad doživel ponovitev zgodbe ?
Vsakič boli manj. Ko ne boli več, se zaveš, da si idiot, ki je zapravljal svoj čas.

Danes je zgodba končana. Dobil sem jo z drugim. Mogoče bom rabil pomoč pri psihjatru.

Lepo pozdravljen,

verjamem, da boli…Vendar v kolikor je tako, je bolje sedaj kot pa kasneje. Pustite žalovanju svojo pot, v kolikor boste potrebovali pomoč, pa se lahko obrnete name.

Sama menim, da se vse zgodi z nekim razlogom. Za vas bo prišlo ob času nekaj boljšega…

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close