Najdi forum

Stara sem 20. 3 mesece se dobivam z enim fantom, ki je 5 let starejši. Rekel mi je, da bi bil rad z mano v zvezi in da me mora najprej spoznati. Do sedaj je bil 1x sex in poljubi. Dobivava se 1x ali 2x na teden. Ima službo. Vse je lepo in prav, vsak dan si piševa, zvečer mi napiše, da me ima rad. Ko sva se dobivala mi živo ni nikoli rekel, da me ima rad. Jaz sem njemu 2x povedala, da ga imam rada. Pravi mi, da sem premlada, da bom odskakljala, se ga naveličala…. Ampak sem že imela resno zvezo 2,5 let. Včasih si mislim, da je najbolje to vse prekiniti, ker po 3 mesecih nisva skupaj. Ne želim izgubljati časa. Vem, da bi me bolelo, ampak raje zdaj prekinem, kot čez pol leta. Mogoče mu ni do mene ali pa je tak zaradi njegove prejšnje zveze, kjer je bil on žrtev. Z njim se vidim v prihodnosti. Ne razumem, mogoče sem neučakana in se obračam na okolico. Večkrat me katera od prijateljic in starši doma vprašajo, če še nisva skupaj. Potem odgovorim z NE in potem me vsi čudno gledajo. Žalostna sem vsak dan in se sprašujem ali me bo sploh vprašal ali pa bo čez nekaj časa prekinil z mano.

Lepo pozdravljena,

veliko možnosti je, da v njemu deluje nekakšen strah…da ste nekdo, ki bi si jo želel kot žensko, vendar si je ne zmore “privoščiti” zaradi svojega strahu, preteklih izkušenj, morda primarnega odnosa…Morda kaj več veste o odnosu z mamo in očetom?

So ljudje, ki lahko izražajo kar čutijo in ljudje, ki čutijo, pa nikoli ne bodo povedali ali pa kratek čas, z namenom…So pa tudi takšni, ki ne mislijo resno in počnejo enako. Vi ga boste morali preučiti, kateri tip je?!

Sta se kdaj pogovarjala o vaših in njegovih občutkih?

Lep pozdrav in vse dobro;

Lahko, da se mu zdiš celo predobra zanj in se nezavedno ali pa tudi zavedno preveč boji zavrnitve in te zato ne vpraša oziroma se ti ne upa preveč približat. Če ti je sicer všeč, mu daj še malo časa, mogoče potrebuje nek “dokaz”, da misliš resno z njim. In če res misliš resno, se ti nikamor ne mudi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close