Najdi forum

Pozdravljeni,

skupaj sa 10 let, poročena 5 … 2 otroka.
problem.. zame, sex.. 1x na mesec, če … da seksava se morajo poklapat zvezde, morata bii otroka do 20:00 v postelji in spati, v službi mora biti vse super, pa niti slučajno ne sme imeti ta dan kakšnega negativnega pogovora z njeno mamo.. če pa se kljub vsemu vleže na kavč, zaspi.. sva zmanjšala televizijo.. ampak vedno, vedno pride nekaj vmes. Vara, mislim da me me ne.
ampak, to vpliva na mene, opažam da sem ratal cel depresiven, čeprav ji govorim da jo imam rad, poizkušam biti pozitiven glede naju, jo vzpodbujam,.. nič ne pomaga, vedno kaj pride vmes. obupavam..
vem, nisem perfekten, ampak se trudim, mogoče celo preveč.. če sem doma, je pospravljeno,.. hiša je najina, kupljena, ni kredita, nimamo kreditov sploh.
ne vem… delam ravno to napako, mogoče sem predober, preveč dosegljiv?
ali pa samo hočem preveč.. je res dobra mama, ampak ali je sex vsaj 1x na teden toliko preveč za prositi..?
In ja, sem ji povedal, da je premalo zame, da mi veliko manjka, da rabim, potrebujem,..

Lepo pozdravljen,

sta se morda pogovarjala kaj na njo tako vpliva? Ali si tudi ona želi in ne zmore zaradi nekakšne otopelosti, ki je posledica zunanjih dejavnikov (omenjali ste mamo, službo, otroke…)? Ženska je običajno bolj zakomplicirano bitje, težave, bremena ki jih nosi lahko hitro precej vplivajo na spolnost.

Priporočam, da se veliko pogovarjata, da vzpostavita več bližine in prostor za vajin odnos.

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close