Najdi forum

Zdravo,

Rabim neko tretje mnenje, ki ni od kolegov in kolegic, zato sprašujem vas. Sicer zadeva ni tko zlo grozna, me pa vseeno mal matra..
S fantom sva skupej slabo leto, krasno se ujameva, zadeve tečejo, zarad razdalje in dnevnih obveznosti, se vidiva enkrat na teden oz. enkrat na dva tedna. Vmes se slišiva samo na vsake tri do štiri dni, še to ponavadi z mojim pozivom.. Iz prejšnjih razmerij in družine sem vajena vsakdanjih kontaktov. Sicer se zavedam, da si ne rabiš stalno viset drug drugmu za vratom, me pa vseen to mal žuli,pa mislim, da ima vsak v dnevu ziher minuto časa, da preveri, če je drug človek se živ 😉

Hvala za odgovore 🙂
Lp

Tudi jaz sem tip človeka, ki preprosto ne pokliče, če nima česa konkretnega za povedat. Small talk po telefonu mi preprosto ni, in to kljub temu, da v družinskem okolju imamo to “tradicijo”, tako da sem bil glede tega vedno “črna ovca”. Šele sedaj, ko so starši že v letih in imajo težave z zdravjem se kdaj spomnem in jih pokličem, pa še to ne vsak teden (česar me je malo sram, ampak, je pa res).
Skratka, jaz ga razumem …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Lepo pozdravljena,

mislim, da je to kako in na koliko časa sta partnerja v kontaktu odvisno od predstave vsakega od nas. Za nekatere je normalno vsaki dan, za druge večkrat na dan, za nekatere 1x tedensko…Pomembno je samo, da oba čutita to kot ok. V kolikor se eden znotraj odnosa ne počuti ok, je potrebno spregovoriti o tem. Kljub temu lahko nekdo potrebuje več kot drugi omogoči.

Izrazite mu svoje želje in povprašajte kako na to gleda on.

Lep pozdrav in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

meni se ne zdi normalno to sorry.
pomoje ma še kakšno drugo žensko zraven tebe.
kolko sta stara drgač? imasta službi?

Ja in ne.
Če je že od začetka tako, potem je to “normalno stanje”.

Manjka podatek, kako izgleda takrat, ko sta skupaj.

WOW, kako potem ohranjaš romantične občuke do nekoga, s katerim se že tako ali tako zelo malo vidita in vmes niti nimata rednega kontakta?
Dobra si, če ti to uspeva.

Meni namreč ne in v podobni zgodbi kot je tvoja so moji občutki do njega umrli.

Ko sva skupaj fizično delujeva normalno, dobro se ujameva, hecama, smejema, tudi domači so naju dobro sprejeli z obeh strani.
Skupej sva drugač skorej eno leto, tako da je vse skupaj dokaj “frišno”. Oba stara pod 30, sama še furam faks, on ima redno službo.

Lepo pozdravljena,

Sta sploh spregovorila o vasih obcutkih? Ste izrazili svoj zelje?

Lep pozdrav;

New Report

Close