Najdi forum

Ok torej stvar je taka, spoznala sva se na internetu si pisala, po kakem tednu pisanja je sledil kino in pijača, nato ponovno pisanje in po mojem vztrajnem vebljenju ven je sledil nasledni zmenek, pišema si vsaki dan če ne druga se vsaj pozdravima ampak vedno se razvije kaka debata, no sedaj jo že od tistega drugega zmenka vabim na naslednega pa vedno nima časa(hodi ogromno ven z prijateljicami ampak za mene si pa ne vzame 🙁 ), metmes bi mogla že ekrat it je ona predlagala ampak je pol isti dan odpovedala, dogovorila sma se za drugi dan in tudi tisti dan je odpovedala, takrat sem bil res žalostn, in sicer je rekla da ni dobla občutka da mi je všeč, seveda sem ji pojasno da jaz pač tak delujem in da mi je zelo všeč in da sem se zaljubo, je rekla da to vse spremeni, si zopet pišema in zaj sma dogovorjena za nasledni zmenek. Ampak tu pa zaj nastopi problem, če mi odpove še tega ali naj jo preprosto pozabim? Mi pa je punca res všeč, in prvič se je zaj zgodilo da sem tak vztrajen, ponavadi odneham že ko mi drugič ali tretjič reče nimam časa. Star sem 25. ona leto majn.

Lepo pozdravljen,

odnosi so včasih zakomplicirani. Lahko imamo iste želje, isti cilj, vendar govorimo drug “jezik”. Včasih lahko delujemo tudi previdnejše iz slabih izkušenj…Morda res ni bila prepričana v tvoja čustva do nje.

Predlagam, da se odkrito pogovorita, ko se srečata. V kolikor je bil njen odgovor motiviran na naslednje srečanje, si to želi.

Za dobre stvari se moremo vedno truditi…

Lep pozdrav in vse dobro;

Lej, ce spet odpove
Neki ne stima..a je tko?
Enostavno bodi odkrit in ji povej da jo mas rad in bi zelel da je odkrita tudi ona.
Ne sme bit bic pa te zajebavat ker karma je pra…a.
Ce je ne bo…jo steri v 3pm pa nej se norca dela s tistim k ji dovoli…ti pac ne

nova
Uredništvo priporoča

Jaz predlagam tako. Če ti je res všeč, je ne vabi več. Itak boš razočaran in jezen, kar je razumljivo. Povej ji, da si razočaran, ampak da si pripravljen tudi sprejeti neke njene očitne dvome, s katerimi se ubada vsakič, ko bi se morala srečati.
Ponudi ji opcijo, da tokrat ona povabi oziroma izbere čas, če pa tega ne zmore, potem pa pojdi naprej in jo raje pozabi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close