Najdi forum

Kje se skrivajo resna dekleta?

Zivjo:) zanimajo me vasi predlogi, komentarji, mnenja:) Star sem 22let, fit postave, sem delaven, urejen in ne izgledam slabo;) Sem redno zaposlen in imam tudi vec hobijev:) Pogosto se odelezujem raznih tecajev, seminarjev, hodim ven na pijace, zabave, sprehode in obiskujem fitnes ter spoznavam nove osebe:) Ampak vedno ko spoznam kaksno dekle, ki mi je zares vsec je ze v resni zvezi ali pa je samka in ne isce resne zveze:/ Kje spoznati samska dekleta, ki iscejo resno zvezo? In niso stara 26+
L.P.

Problem je v tem, da iščeš resno zvezo. Prave so tiste, ki so samske in “ne iščejo resne zveze”. Če je ne iščejo še ne pomeni, da ne bodo šle v resno zvezo z resnim moškim.
Malo se sprosti in se poskusi zabavat. Zveza je resna, ko postane resna. Če je resna že od začetka se je večina ljudi ustraši, ali pa so v “krču” resnosti dolgočasni in zategnjeni.
Žensko osvajaš s pogledom in duhovitostjo, ne s fit postavo in redno službo. Slednje je pomembno šele kasneje, ko je zveza na tem, da postane resna.
Če se bojiš “neresnih” zvez bož težko našel karkoli. Brez tveganja pač ni nič.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Lepo pozdravljeni,

“kdor išče, ta najde…” Glede na to, da ste razgledan mlad fant, v katerem je veliko življenja in vrednote, ki danes “izumirajo”, mislim, da boste slej kot prej našli svojo “ga. Pravo”. Bodite pozorni. Omenjali ste hobije, morda se najde prav tam…

Lep pozdrav in vse dobro;

nova
Uredništvo priporoča

Prvi odgovor je bil kar pravi…
Naj ti še dobronamerno povem da sem dobil občutek da se rad pokažeš (smrdi po samovšečnosti), v kratkem opisu ti je 3x uspelo povedati da si fitneser in da si si všeč… To je zelo odbijajoče…

Gregorg in BarbaraSaric zelo dobra nasveta, bom uposteval:) Btihtnež s tem sem želel samo povedati, da izgled ni problem. Zdej samovsecen nevem kaj s tem mislis, ce nisi vsec samemu sebi, kako lahko pricakujes, da bos vsec nekomu drugemu:/

Iščem pametno dekle ki se bo z menoj družila .

New Report

Close