Najdi forum

Znašel sem se v situaciji ki je zelo neprijetna, namreč bili smo na praznovanju nekega rojstnega dne in tam sta bila tudi moj prijatelj, bolj znanec kot prijatelj, in njegova punca, meni je bila ta njegova punca na videz privlačna že 1. ko sem jo zagledal pa tudi takoj sva se ujela, zdelo se mi je da tudi ona vrača neko povezavo med nama, no in sicer na rojstnem dnevu sem bil tudi malo pod vplivom substanc (kar veliko) in se je zgodilo da sva se spet našla sama nekje, in se je zgodilo da sem ji povedal svoja čustva da mi je ušeč, potem sva se nekako dogovorila da tega negovori mojemu prijatelju (fantu) ker res nebi hotel kakorkoli vplivati na njuno zvezo . In sedaj sem v kotu ker nevem kaj narediti ali naj se soočim s tem? ali pustim času čas in bo minilo? s tem prijateljem pa ne želim biti v slabih odnosih.

Ne želi si žene/moža bližnjega. Pusti času čas in se umakni.

Še zmeraj se lahko umakneš, ker če bi ona zaradi užaljenosti, ker si jo zavajal, vse skupaj pove svojemu fantu, lahko ti še zmeraj vse zanikaš. Tp te lahko vseeno (vsaj) še prebuta, pa vendar.

Ti pa lahko še zmeraj uporabiš karto “substanc” (Brave Browser -> woman looks prettier beer) in da ti v bistvu sploh ni bila všeč.

Lahko pa pač nadaljuješ s tole aferco in se čez čas znajdeš na naslovnici 33kur.com, kot smrtna žrtev ljubosumja ljubezenjskega trikotnika. 😀

New Report

Close