Najdi forum

Pozdravljeni,
pišem tukaj saj se mi je o tem neprijetno pogovarjati z prijatelji, saj so imeli oz. Imajo vsi že neke odnose z puncami, medtem ko sem jaz 19letnik, ki se še vedno ni niti poljubljal. Zdi se mi da enostavno gledam na dekleta le kot na prijateljice, ker se bojim oz ne razumem signalov. Sam v sebi ne razumem kako sem lahko nekomu všeč, kar se je zelo spremenilo. Nikoli nisem imel tako nizke samopodobe kot sedaj, zaradi mazoljev po licih, ki mi onemogočajo velko stvari. Nehal sem hoditi ven in se družiti. Mislim da je to eden izmed razlogov da sem takšen. Danes sem se po nekaj letih tudi zjokal saj sem se zavedal v kašnem stanju sem. 19let, brez pravih prijateljev, brez punce nevem kaj bom delal po srednji šoli…Vem da je težko odgovoriti na karkol naj bi to bilo. To sem napisal predvsem zase, saj vem kako težko mi je in koliko sem se spremenil in očitno sem rabil nekaj tega spraviti v besede. Hvala za kakršen koli nasvet. Da sem anonimem mi zelo pomaga saj drugače ne bi zaupal tega nobenemu.

Lepo pozdravljen,

so za spremembo krivi samo mozolji? Mislim, da imaste kljub letom precej globine v sebi, morda ste čutili svoje kolege drugačne,saj ste morda bolj zreli? Kaj vse se skriva za mozolji in se ne veva?

Kakšen odnos je med vami in vašimi starši?

Glede punc… Ste čutili do katere več kot prijateljstvo?

Imaste občutek, da ste izgubljen? Kdo ste? V čem uživate?

Lep pozdrav;

New Report

Close