Najdi forum

Lep pozdrav. Jaz imam pa takšno težavo.
Star sem 17 let (se par mesecev do 18).
Zelo mi je vsec dekle, ki stanuje par km stran od mene. V osnovni soli sva bila od 6 razreda sosolca. Od 6 razreda mi je ze ves cas vsec, tudi pogovarjala sva se kar veliko; res pa da samo v skupini(se z drugimi puncami) 🙁. Takrat sva bila res dobra prihatelja, tudi zaupala mi je veliko stvari, tudi sam sem cutil do nje, da ji lahko zaupam. Nikoli pa si je nisem upal povabiti na kaksno pijaco ipd., saj sem vedel, da bodo takoj za to izvedeli sosolci in me zaradi tega tudi prcali in zafrkavali…. Ko je bilo konec osnovne sole, so se stiki znjo nekako koncali, vendar se se vidiva na avtobusu. To je sedaj priblizno 2-3 leti.. Par tednov nazaj je imel sosolec zabavo za 18, kjer sem bil tudi jaz in tista punca iz osnovne.. Zabava je bila super, je pa takoj po parih minutah prisla kmeni s prijateljico, ki je bila tudi sosolka in smo se cel vecer pogovarjali, skupaj pili in plesali. Od tiste zabave naprej ves cas razmisljam samo o njej.. Rad bi kaksen namig, kako se ji priblizati, kako se zaceti pogovarjati ipd., saj sem zelo sramezljiv, nesamozavesten (sem mocnejse postave 🙁😞) in si tudi zaradi tega ne upam pristopiti do nje. Je pa vedno dobre volje v moji blizini, se tudi kar veliko smejimo. Najlepše se zahvaljujem vsem tistim, ki mi bodo na kakrsenkoli nacin pomagali😀Punce, vas pa bi prosil ce mi zaupate, kaj vam je vsec, kako reagirate ko vidite da vam je pisal sosolec iz osnovne ipd.. Hvala, hvala, hvalaaa 😀😀

Jst sm str 19. Povem ti lahko tole. Čakat ni dobr, ker se samo zavleče, in nakoncu ostaneš brez vsega. Tkoda osebno mi je najlaži dobit od punce Snapchat in se pogovarjat preko tega, sploh če si sramežljiv, ti to dost pomaga. Glede vprašanja kako jo uprašat na zmenk je pa tko… Ne gledat na to kot zmenek in jo upraši kaj dela v petek zvečer. Mogoče bo tud sama rekla da bi se lahko videla,če ne pa to predlagaj ti. Po prebranem mi je jasno da sta si všeč, vse kar je potrebno je to si povedat. Upam da sem ti vsaj mal pmagu. Vem da pišem čuden ampak srečno 😀

Lepo pozdravljen,

glede na to, da sta se toliko družila od 6.razreda dalje in da sta zopet našla stik, čeprav na skupni zabavi, bi poizvedela na vašem mestu za njeno telefonsko številko ali pa fb…ter ji poslala sporočilo. Še bolje bi bilo, da bi jo kar poklicali in povabili na sprehod, pijačo, kino…ne vem kaj ima rada. Vi jo bolje poznate. Puncam je všeč, da so ob zabavnih, prijetnih in spoštljivih fantih, rade se pogovarjajo…Kar pogumno 🙂

Lep pozdrav;

nova
Uredništvo priporoča

Najprej najlepša hvala z odgovora. Facebook in pa Snapchat imam ze ves cas, vendar si nekako ne upam je klikniti.. vceraj sem zbral pogum in ji poslal en t.i. Snep.. odgovorila mi je, nato sva si izmenjala par snepov, nato pa je napisala da gre spat. To je bilo zaenkrat vse. Glede povabila na kavo,kino,… cez koliko casa priblizno… nocem je sedaj prestrasiti s tem, ker si res zelim njo. In pa ja moram malo pohiteti da mi neuide.. in ob primeru da rece da bi sla na kavo… kako se tam obnasati? Vem da cim bolj naravno-to mi ne dela toliko preglavic,…bolj me zanima kaj se pogovarjati v tistem casu… sigurno so kaksne “prepovedane” teme na lahkoze receno prvem zmenku.. bi ji moral dati tudi kaksno darilo kot pozornost? Hvala ze vnaprej za odgovore.
Lp

Lepo pozdravljen,

najprej čestitam za prvi korak. Vidite, da gre… Poskušajte z njo se kaj komunicirati po Snapu, potlej pa jo povabite na kavo… Tako je, bodite čim bolj naravni in iskreni, tako kot boste začutili, da je prav. Ne preveč razmišljati o vašem cilju, ampak se trudite prepustiti… Prepovedanih tem ni, če niso ekstremne. Punce se rade pogovarjamo, o vsem. Lahko pričnete s kakšnimi skupnimi spomini… Lahko ji podarite kaj sladkega, a ne pretiravajte.

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close