Najdi forum

Imam vprasanje in me zanima ker imam trenutno prevec casa (zaradi zdravja) , sem neki preizkusila na instagramu sem odprla 2 profila… 1 profilm z moji slikco , 2 profil z kuzitom …. in zgodilo se je to da ko si dm enemu cute fantu je s tem profilom ki je moja slikca pogledal sporocilo , 2 profil s kuzitom pa ignoriral …..zakaj to?

Zgodilo se je tudi da je kar sam od sebe pisal mi s mojo profilo slikco vendar ko mu zdaj jaz pisem samo prebere nazaj pa nic ne odgovori res pa je da samo recem ce kej objavi na insta story “waw lepa slika” ali pa kaj takega (morem rect da ima ta tip kar 500,000 sledilcev :0 zato sem bila presenecena da mi je dm poslal !!!!

Kako naj naprej mu se naprej pisem ce mi on nic ne odgovori ali ga kar tako vprasam “kako je” pa da vidim ce mi tako odgovori? Ker nocem se obnasati kot da sem obsedena z njim lol 😉 da si nebo kaj mislil samo to mi ne gre v racun zakaj prebere nazaj pa nic …..z profilom s kuzitom pa sploh ne prebere sporocilo lol

I know i need i life i will get better 😉 samo zdravje se pozdravi hihihih 😉

Vzemi v roke telefon in pokliči nekoga, ki ga poznaš in ti je fajn. Pogovarjaj se z njim po telefonu ali pa se celo zmeni da te obišče, ali da se dobita, ko se pozdraviš. Pogovarjajta se o serijah, ali filmih, ki jih gledata ali celo o knjigah, če kdo od vaju bere, pejta skupaj v kino in se pogovarjajta o filmu, pa o tem kaj kdo pričakuje od prihodnosti, kaj želi početi, ko odraste … Tako se spoznava ljudi.
Instagam slikce in lole in vzdihe in sledilce pa pozabi. Zbriši profile in začni živet pravo življenje, ki je veliko bolj zadovoljujoče, čeprav malo bolj zahtevno. Instagram je namenjen temu, da podebilja ljudi. Tisti, ki jih ne boš nikoli spoznala zato, ker nimaš instagrama niso niti vredni, da bi jih spoznala.
Začni živeti

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Poglej si South Park epizodo “You have 0 friends”.
Misliš, da si edina, ki ima več profilov, vendar nobenega zares ?

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za odgovor, sej vem bom zacela ziveti sam ko si nekaj casa tako receno privezan na posteljo(po operaciji) se malo dolgocasis in pride do tega 🙂 razmisljanja in malo ratas tudi depresiven ker nemores nic

Samo ne morate pa reci da ni 100% da nekoga nebi spoznal tudi v zivo in celo postal prijatel -sej instagram je tako receno kot fb, pa vse te online spletne strani , samo je od tebe odvisno v kaksni meri bos verjel 😉

New Report

Close