Najdi forum

Star sem 18let, kmalu bom 19…. Vsi moji prijatelji imajo punce. Jaz pa nikakor ne najdem nobene, oziroma še nikoli nisem niti poljubil nobene. Ne vem kako naj se lotim stvari, te stvari mi ne gredo preveč dobro od rok. Sram me je… Tudi go gremo v klub ne “zamutim” z nobeno saj enostavno nevem kako. Sem precej samozaveten ampak nujno rabim kakšen dober nasvet. Hvala

Ne sekiraj se jaz sem 24 in se nisem imela fanta niti poljuba res pa je razlog moja sramezljivost in nizka samopodobo:/ ….jaz ti priporocam ker si se tako mlad kar v akcijo pozabi strah da se nebos kesal ko prides v moja leta zakaj nisem bil vec druzaben oz. samozavesten ….. mogoce pa se cas ni ko bo prisel bo prisel nikjer ne pise da moras do tega pa tega leta imeti poljub,punco,itd …..

Če boš “zamutil” kar z eno, je bolj malo možnosti, da bo kaj posebnega.
Kaj, če boš dobil punco, ki bo s tabo samo zato, ker imajo njene prijateljice tudi fante ?

Med poljubom in “poljubom” je razlika.
Cmok s tisto “ta pravo” odmeva še naslednji dan 😉

nova
Uredništvo priporoča

esp_66, vse napisano s tvoje strani drži. Toda kot vidim ima fant težave pri navezovanju stikov z dekleti na celi črti. Resda prvi poljub z eno v diskoteki, ki je nikoli več ne bo videl ne bo imel vrednosti. Toda to tudi pomeni, da bo imel težave pri iskanju dekleta za resno zvezo. Tako lovljenje deklet za enonočno žvaljenje v diskoteki kot dekleta za dalj časa trajajočo zvezo terjata enake veščine; sposobnost, zabavnost, sproščenost. In teh avtor nima.

Luka, kako dolgo že trajajo težave pri navezovanju stikov z dekleti? SI razmišljal, da bi poiskal strokovno pomoč? Tvoja situacija je posledica notranjih blokad. Ti zgolj misliš da si zelo samozavesten. Če bi bil, ne bi imel težav o katerih pišeš. Resno, poišči strokovno pomoč ker teh težav se ne da rešit z danes na jutri.

Lepo pozdravljen,

mislim, da bo “prvi poljub” prišel sam od sebe, ko se ne boš obremenjeval s tem….Zakaj bi počel nekaj na silo in “mutil” z nekom, če tega ne začutiš?

Morda pa kmalu pride oseba, ki te prevzame in bo poljubov na pretek…

V življenju ne moremo ničesar izsiliti, vse pride, ko je čas…

Lep pozdrav in vse dobro;

Barbara, pozdravljeni. Resda se take stvari ponavadi zgodijo nepričakovano toda pod pogojem, da je posameznik več ali manj družaben, je sposoben navezovanja stikov z dekleti ter da ima tudi nekaj sreče. Fantu sem svetoval strokovno pomoč, ker sem v njegovih letih imel enake težave. Sodeč po njegovem opisu se ne more zanašati na besede “prepusti se, saj se bo kar zgodilo.”

New Report

Close