Najdi forum

Živjo

Imam eno situacijo ,spoznala sem fanta preko instagrama je iz Maroka ,pogovarjava se 1 mesec in pol vsak dan , želel se je tudi pogovarjati preko whatsapp ampak jaz nisem bila za ker sem jaz bolj previdna da ne dam takoj vseh podatkov.
Torek situacija je taka da že razmišlja o prihodnosti o nama pravi da sem mu všeč itd. star je 26 let toliko kot jaz o letih ne laže saj mi toliko časa pošilja svoje slike(nič pokvarjenega) in nikoli ni namigoval na to ;),kliče me babe, sweetheart,pretty girl.,,,,vedno je vljuden.

Ker pa sem jaz prava raziskovalka sem svojo kolegico prosila da mu piše na zasebno in tako mu je pisala ga vprašala če je 100% samski je on rekel da je čeprav je meni trdil da sem mu zelooo všeč in da sem v njegovem srcu nekaj lepega naredila in da želi samo mene.
Ko sem mu povedala vse to se je začel zeloooooo opravičevat pač sklicoval se je na to da pač ker mu nisem nazaj rekla ni vedel ali sva skupaj ali ne . In meni se je resnicno zdel da se iskreno opravičuje čeprav nisem 100% zato ker sem ga ujela ali ker sem mu resnicno všeč.
Pisal mi je da se resnicno opravičuje in kaj naj naredi da mu bom verjela da ni nič slabega mislil..
In zdaj me zanima kaj naj naredim naj se še naprej dopisujem z njim ali naredim konec ?

Moram pa rečti NIKOLI mi ni dal kaksno razlago da bi bil navaren ker NIKOLI ni namigoval na sex itd…še vprašala sem ga da bi mi bilo zelooo narodno če bi se srečala in je on nazaj rekel jaz tudi bi bil….Sem pa slišala da veliko fantje iz Maroka zeli karto da pridejo v EU , zdej nevem če je to res?

In če naj preneham z njim kako naj mu rečem na lep način?
Nujno potrebujem pomoč!!! Kako naprej !!!

Dobra stran spletnih zvez je, da je zelo enostavno prekinit: blokiraš ga na socialnih omrežjih in je zadeva rešena.
Problem spletnih zvez pa je, da nikoli ne veš kdo je na drugi strani in kakšni so njegovi nameni. Vse informacije, ki ti jih da so prirejene temu, da ti bo všeč. Nikakor ne dvomim, da si mu resnično všeč, prav tako kot mu je resnično všeč še drugih pet deklet, ki jih verjetno kuri na isti način. Pri eni bo morda uspelo. Ampak pri ljubezni ne gre za to, da si nekomu resnično všeč. Gre za to, da se najprej spoznaš, greš skupaj na pijačo, se pogovarjaš BREZ obveznosti in šele nato ugotoviš, če si za skupaj.
Če ti nekdo reče, da bi bil s tabo na osnovi slik, ki jih je videl na instagramu, je precej jasno, da njegovi nameni niso čisti.
Skratka, ugasni instagram in se začni zanimati za svet tukaj in zdaj. Morda se zdi nekoliko dolgočasen in pogosto brezčuten, a to je le zato, ker ga gledaš brez filtrov, ki ti jih v virtuali zagotavljajo socialna omrežja.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Pozdravljena,

Kaj boš naredila je tvoja odločitev. Nekako po opisanem izžarevaš svojo intuicijo, zato imaš odgovor že na dlani.

Kot ti je že predhodnik napisal, živi tukaj in zdaj. Vse ostalo je res lepo, ni pa realnost. In če ni realnost, bo še težje to obstajalo. Žal tako je, pa četudi izgleda, da so občutki super in bi morda res lahko bilo lepo.

Poznam eno tako situacijo, sicer z malce drugačnim začetkom, pa na koncu ni bilo nič iz tega, ravno iz stališča previdnosti. Izgledalo je kot nevsiljivo, vse poti pa so vodile ravno v vsiljivost.

Srečno!

nova
Uredništvo priporoča

tole si zelo dobro napisal,
se strinjam s tabo.

Sem ga postavila na realna tla fant je vredu sprejel sem rekla da si ne predstavljam imeti fanta iz tujije pa da tudi nisem zdej desperate imeti fanta uzivam v mojem casu 🙂 …ker pa sem prevec dobra sem rekla da lahko ostaneva online prijatelja in zaekrat se drzi mi ne pise ne tezi ce pa bi zacel bi ga pa blokirala ker jaz se nisem prav nic custveno navezala 🙂 ker vem da je crazy world out there 😉 …… upam da sem prav naredila da sva se frenda samo v stiku pac nebo zdaj vsak dan dopisovanje in to 😉 …. saj se tako povem jaz sem instagram ustvarila ze par let nazaj ne zaradi “rabim fanta” :))) lol neeee pac posiljala sem svoje slike sebe osebno ne prevec pac vsakodnevne stvari niti na misel mi ne prislo da bi zaradi tega pa fanta dobila :)) …ja kaj ces neki se naucis in to je to 🙂

Prebereš takole objavo in si misliš: to se spet nekdo nekaj norca dela

Potem pa pomisliš, večina otrok in mladostnikov je 24/7 na svojih telefonih in računalnikih, v kontaktu s praktično celim svetom. Ta scenarij je dejansko možen, nekritični naivni posamezniki pa padajo vanj kot miši v mišelovke, nevarnosti pa pri tem sploh ne zaznajo. Darwin sodobnega sveta?

Ce se nisi custveno navezala nanj, cemu ta tema? Cemu sta kao hodila virtualno, ce je vse le en velik hec?

Itak si pisala samo o njem, kaj on zeli, govori, nic pa o sebi? Kaj pa si zeli pikica145?

Ko nakateri pisejo da nevem da je lahko navarno seveda vem virtualnemu svetu ni zaupat pa tudi ce bi se s fantom iz slovenije pogovarjala to ni zaupat,jaz samo nisem ce je resnicno to cutil prizadeti cloveka…, samo nikoli mi ni dal kakega takega razloga da bi se ga morala ustrasiti ali pa da bi vsiljiv bil…no sej zdaj je itak vseeno ker je konec nimam vec kontakta z njim , ja res je da sva se frenda na instagramu samo si ne dopisujeva.ce pa bi se zgodilo da bi se zacela ponovno bi rekla ja lahko se pogovarjava ampak seveda samo kot frena vec ne 😉 ……

Jaz bi rada slisala ce kdo pozna osebno ali tako take podobne zgodbe , kaj se je dogajalo???

pikacrta ….. osebno custveno se nisem navezala ker jaz se preko interneta nemorem navezati , je pa nevem neka navada da se z nekom dopisujes in valda nemores kr v 1 dnevu reci konec in pozabiti ce sva se dolgo dopisovala …..ce bi fant resnicno ampak res resnicno mislil zakaj pa ne bi poskusila in to je to zgubiti nimas kaj …. ampak ker cutim da se je hecal oz. je imel drugi namen sem pac koncala ;)…. in zdaj nisva ze par dni v kontaktu

To mi je smesno. Hoditi preko neta. Vsa custva so potem umetno ustvarjena. Ce jih tudi zares cutimo, pomeni da si lahko karkoli damo v glavo in bomo temu verjeli. Placebo efekt. Novodobna ljubezen. Kruha in iger!

Ne bi se strinjal, da čustva niso pristna. Tudi pred obdobjem interneta so obstajale “dopisne” ljubezni. Nekoč sem se malo poglobil v to temo in tukaj je en star zapis, če koga zanima
http://regrat.si/200406dusa-in-telo/

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

pikacrta

Sej razumem jaz to zato pa pravim da jaz se nisem custveno navezala na njega in zato mi je cudno kako se lahko on v tako malem casu naveze name in sem takoj pomislila da nekaj ima v planu …..drugace fant zgleda vredu samo mogoce mu je kdo nakladal kako lepo je v eu in nevem mogoce isce po spletu punce in katera bo pac pristala bo samo neve da eu ni pravljica moras tudi veliko dolgo delati…..samo skoda se mi zdi da so taki fantje na svetu/internetu ….pac midva itak ne komunicirava vec vidim pa da me on na skrivaj se budno spremlja 😉 (insta story) ….in bolj kot bolj premisljujem si ne predstavljam imeti fanta iz tujine to je toliko zaupanja casa in denarja ….malo mi je tok znano od oddaj “90 fiance “

Met tujca za fanta je poseben izziv, ni nemogoce, v moji druzini imamo tako zgodbo pa nekatere moje prijateljice so se tudi poparckale s tujci, dve sta se preselili k njemu. Je odrekanje, drugacna dinamia, je treba bit zrel in se veliko pogovarjat.

Pecanje na netu, vseeno ali s tujcem ali Slovencem, je pa loterija. Dojler se zares ne srecata v zivo.

Ja res je ker nikoli ne ves kdo je v resnici …. ma v takem svetu zivimo 😉 , se dobro sa sem pri tem “dobra” in znam razmisljati …..kakor koli ze s tem fantom ne bo nic 🙂 sej tudi ne iscem fanta uzivam v svobodi 🙂

New Report

Close