Najdi forum

Pozdravljeni,

Imam težavo, ki mi ne daje miru že nekaj časa, star sem 18let in sem letošnje šolsko leto dobro ujel s punco, ki je 2leti mlajša od mene, najin odnos je zelo hitro zrasel iz par sporočilc do 12urnih pogovorov po telefonu, ki pa seveda glede na najine obveznosti nemorajo trajati v nedogled, nato sma nahitro postala par, čeprav sma se oba zavedala, da je za vse prehitro, večkrat sva tudi spala skupaj, vendar brez seksa, saj ji to ni ugajalo, nato sem pred novoletnimi prazniki spoznal njeno mamo, bolj zaradi tega, da se z njo pogovorim o njeni mladoletnosti in moji polnoletnosti in je njena mama rekla da nima nič proti, nato pa se je kljub lepim besedam, njen odnos do mene od tistega srečanja dalje spremenil( rahle spremembe sem opažal že prej) večkrat sem spraševal zakaj gre, če je kaj narobe in ni blo odgovora, dokler nisma brez razloga izgubila stika edino kaj mi je rekla je bilo da ima občutek koda sem njen oče tega si nisem znal razlagat, saj je njen oče do nje posesiven in ji dela težave, jas pa sem do nje vedno bil pozoren, večkrat pa mi je rekla da ni navajena moje pozornosti, oz. od nobenga fanta. Sedaj se ne pogovarjama približno teden moegoče malo več in nazadnje ko sma se v živo pogovarjala sva se razšla seveda samo zato, ker sem sam predlagal, sama pa tega nevem ali ni hotela ali ni mogla predlagat, po tistem ko sva šla narazen sem čez pol ure šel do nje in pogovor nama je normalno stekel saj je bila dobre volje( nevem sicer zakaj, koda bi se me htela znebit), takrat sva za ta teden splanirala plane, da grema skupi kot frenda vun vendar nevem kaj se bo zgodilo. Danes pa mi je njena prijatelica pisala, da ni jezna name vendar me noče več videti, jas si te situacije neznam razlagat in mi je ful zalostno vse skup da sem se z vsemi njenimi prijatlcami in njeno mamo ujel, med nama se pa je neki nenadoma spremenilo(čeprav verjetno ni nenadoma).

Hvala za pomoč in lp.

Malo pereveč se ti je mudilo. Oba sta zelo mlada in nobene potrebe ni bilo po tem, da si že spoznal njene starše. Zelo verjetno jo je taka resnost med vama prestrašila. Morda si bil prijazen in pozoren do nje, morda pa si bil – ne zavedajoč se tega – tudi pokroviteljski, česar pa toliko stare punce res ne marajo.
Mislim, da si dobil nekaj dobrih izkušenj za naprej. Veliko sreče!

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

punca ne ve točno, kaj bi rada, kar ni seveda nič takšnega, saj sta oba še takoo mlada. 🙂
tudi ti, se mi zdi, si precej zmeden glede vsega.
kaj narediti? mogoče bi se morala pogovoriti … jasno in glasno. 🙂 ampak to še ni garancija za karkoli, pa imej tudi v mislih, da če ne bo šlo, sta oba še takooo mlada.
veš, kako dolgo sem se jaz iskala. moja prva zaljubljenost je minila, s tistim fantom nisem bila sploh nikoli skupaj, takrat sem seveda mislila, da je to grooozno in ne vem kaj še vse. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za nasvet, ja vec ko razmisljam bolj se mi zdi da sem enostavno prevec hitel samo se mi to ni zdelo nic taksnega,ocitno pa se njej je, rad bi jo samo nazaj pa se mi zdi da sploh ne zeli vec stikov, do tega da pa govori jo je pa v tem momentu tezko pripravit

Poglej
Edino eno mejhno sanso mas se
Ce jo cist pri mir pustis .ampak cist.
Daj ji prilko da te zacne pogresat.
Ce te bo se bosta brala slisala. Ce te ne bo. Je zal konc. Je pa zeloooo se otrocja.
Ena zrela bi ti povedala kje je problem.

To sem sam use ugotovil, spet sma se pogovarjala in ona meni v solzah govori da ji je useeno pa da naj grem stran in naj ne jocem ko ena picka, zanimivo ampak meni nejasno…

A si jokal, al je to samo rekla? Saj ne da je kaj narobe, če jočeš, ampak pred žensko, ki jo želiš osvojit tega nikoli ne počneš. V najboljšem primeru te bo nekam poslala, v najslabšem pa te bo vzela iz usmiljenja, kar pa je – vsaj zame – še malo slabše kot da bi ji plačal, da je s tabo.
Če pa je to samo rekla, pa morda pomeni, da je v ozadju še neka zgodba, ki je ne poznaš in je vprašanje, če jo boš kdaj spoznal.
Kot je že rekel en pred mano: pusti jo čisto pri miru, če ji je sploh kaj do tebe, bo prej ali slej na nek način ona naredila nek korak, v nasprotnem primeru je verjetno konec.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Nekdo, ki mu ne smeš pokazati svojih solz, tudi nasmeha ni vreden.

Nasvet: “Pusti jo pri miru, mogoče te bo pogrešala”. Lahko celo deluje.
Čez ravno prav časa ji pošlji kakšen PING. Boš videl, kakšen bo odziv.

Za obstoj zveze se morata truditi oba.
Res sta še mlada, vendar žal tudi precej veliko starejših ne zmore odkritega pogovora.

Si želiš biti z nekom, s katerim boš nesporazume reševal z izmenjavo sporočil preko posrednikov in jo z raznimi triki poskušal obdržat ?

Ne razumem, zakaj silit vanjo. Ne zeli vec kontaktov, torej jo pusti pri miru. Nimas kaj preverjat, ce ji je za, ce mogoce to pa ono, brezveze.

Odnehaj. Ce bi bila vajina “veza” za bit, bi bil prostor da se pomenita. Ce en ne zeli in se izogiba, moras to spostovat. Saj sta si ze vse povedala. Nehaj jo gnjaviti in ne razbijaj si glave, kaj si naredil narobe.

A kaj sportas? Zacni.

New Report

Close