Najdi forum

Pozdravljeni

S partnerko sva skupaj ze 12let.imava 2 otroka.Jaz star 33 ona 31
Tezava je ker se ne pocutim dovolj dobro za njo.Vedno sem bil alfa v najini zvezi.Imel sem jo za samoumevno,nisem ji prevec izkazoval ljubezni.Nel sem ze od nekdaj tezave s samopodobo, z tem da moj penis ni dovolj dober za njo, da je premalo debel in vlki.Da je pri s3xu nena dovolj zapolnim, dobro poseksam.Od kar sem pred 4 meseci zvedel da me je prevarala z nasim druzinskim prijateljem ki zivimo v iztem bloku, je moja samopodoba padla se bolj na dno.Z njim si je najprej pisala celo leto.posiljala intimne slikice.On ji je posiljal slike trdega penisa in videjw kako mu pride.Ona njemu tudi slike in video.
Ko sem zvedel za prevaro sem hotel vedet vsako podrobnost.kolko krat,kje, je bil boljsi, mel boljsi penis…vse.vse mi je povedala.Z njim je prekinila.rada bi resila najino zvezo.Jaz tudi.Podlegla je njegovemu pisanju in temu da ji je pisal kak je lepa,da si jo je zelel.Jaz ji nisem dajal tega kar bi ji mogo.Ni se pocutla ljubljeno.Pri njem pa se je pocutla lepo,zazeljeno,ljubljeno..Rekla je da je padla v ta fantazijski svet in z njim 2x seksala in 1x mu je nudla oralni sex ( ne do izliva)
Hodima k terapevtu ze 4 mesece.Zelo se je spremenila.
Skoz mi govori da sem najboljsi,da swm bil boljsi v sexu, da mam boljsi penis od njega, ceprav je on mel malo bolj debelega in malo vecjega, da jo jaz bolj zapolnim.Govori mi da je bla nora da je podlegla.Skozi mi govori da swm ful lep, da jo dobro poseksam, da mam dober penis.V spolnosri se je odprla.
Jaz pa mam sedaj tezave z se nizjo samopodobo.Skoz se sprasujem ko seksama je bil on boljsi, je mel boljsi penis, je bolj uzivala z njim, kaj je cutla do njega.rekla je da samo prijateljstvo z ugodnostmi.Da je sla swksat ker ji je to blo nujno zlo in ker jo je zanimalo kak je z drugim (ceprav je ze pred najino zvezo mela 3 ljubimce)
Bala se je ce nebo seksala z njim ji on nebo vec pisal.njej pa je to pisanje ugajalo, jo hranilo.
Sedaj je cisro predana meni.A jaz sem s samopodobo na dnu.Ne verjamem ko mi rece da ji moj penis bolj pase.Da jo bolj zapolnim.
Da ko je z njim seksala je bil sex zanic.Pocutla se je kot obljekt.Prvic ko sta sexala ni mel trdega.Sla sta potem se 1x ker je on rekel da bo drugic boljse.Ona je hotla dozivet to fantazijo ki ji je pisal kak jo bo poseksal.Zato tudi je sla sexat.A sex je bil razocaranje, da sploh ne zna sexat je rekla.
Kak je mozno da je bil razocaranje, ce sta se celo leto rajcala kak bi keri kerega poseksal, si posiljala slike,videje, mel je debelejsi penis in vecji.Ze zato bi ji moglo bolj pasat kot z mano ker je mel vecjega bolj debelega.
Ona pa rece da je bil sex zanic.Da z mano boljse sexa.Jaz ji ne verjamem.Nic kaj mi rece da swm boljsi,da mam vredu penis,dasi mene samo zeli,da sem lep.
Samopodoba in samoslostovanje na dnu.se bolj kot prej preden me je prevarala in sem zvedel za prevaro.
Kak lahko to odpravim pri sebi.Kaj naj naredim da me nevojo oblivale misli kak sexa z njim.Da ko jo jaz sexam da nimam skoz v glavi je bil on boljsi.
Ko ji spricnem v usta da mi ne gre po glavi kak ji je on spricno in je dol pojedla.

Cist sem zlomljen

Hvala

Zal mi je, da se ti to dogaja, res mi je hudo zate. Slisi se, kot da se ti je podrl cel svet. Ampak, za bozjo voljo, cel mon te je poln. Pises v razlicne teme pod razlicnimi nicki, a gres ful v podrobnosti. Med.over.net berejo vsi, si zelis da te kdo prepozna v tem, kar pises? Dobil si ze veliko odgovorov, tudi od strokovnjakov tule, ampak vsaka nova tema, ki jo odpres, je na isto dilemo. Se pravi ti odgovori monovcev ne pomagajo, morda ti tudi terapija ne pomaga. A hodita skupaj? Verjetno bi bilo dobro da hodis ti se kam posebaj. Ne razumem, kako se v 4 mesecih terapije nisi premaknil nikamor. Ali res delas tako kot ste se domenili (ko te zapopade ego in dobis “slicice” v glavi, ali gres res takoj v preusmeritev ali se valjas v samopomilovanju) ali pa v resnici noces sprememb, noces ven iz te minestre.

Nekdo je ful dobro in nazorno opisal, kuhas dva kotla, v eni je neokusna corba, v drugem se kuha caj. Sodec po tem kar pises, opisujes vedno znova iste scene, iste dileme, iste obcutke, ti dejansko prav NOCES ven iz te corbe, zlobudre. Ker se nenehno vrtis v istih obcutkih. Pises kako ona to, kako ona tisto, kako se ona trudi… kaj pa ti? Koliko se ti trudis? Koliko tebi uspeva? Kakorkoli obrnes, prevare ne mores izbrisati, ona se ne bo cudezno sprmenila in ne bo postala drug clovek. Nehaj se ukvarjat z njo in se daj s sabo.

Opazuj kaj se dogaja v tebi. Probaj pri sebi narediti premike. Ona je zdaj lahko se tako popolna, bo vedno obstajal tisti crni flek. In ti se nenehno ukvarjas s tem crnim flekom, ki ne gre stran. Nikoli ne bo sel stran!! Lahko se pa naucis zivet s tem, vsak probas lahko.

Vzemi se v roke in se ne valjaj v samopomilovanju. To vec ni tista prvotna bolecina ob spoznanju prevare, to je prav sadisticno izzivljanje nad samim sebon, ki se mu rece mazohizem.

Tvoja tezava pri samopodobi ni ona ali kdo drug, ampak si ti. Ze prej si imel tezave s slabo samopodobo, pa nisi nic naredil da bi si jo izboljsal. Ker prelagas odgovornost za to na drugega. Si omislis lepo zeno in mislis da si naredil vse. Ne gre to tako. Ona je zajebala in ti si zajebal. Jebiga, tko je. Zasrala sta in si to priznala, gremo dalje. Kako naprej itd. Oba morata delat vsak na sebi in na odnosu.

Si ze slisal za mindfullnes tehniko? Cujecnost je to po slovensko. Preberi si malo. Ali pa tehniko eft oziroma tapkanje. Loti se necesa, ker tole kar pocnes, ubija tebe in vse okoli tebe. In ne mores v neskoncnost zivet takole. Prej ko slej se bos izcrpal in pregorel. Zakaj? Ker sam nad sabo izvajas taksen pritisk. Tvoja glava misli te misli, tvoja glava si rise te prizorcke. Ti sam si tisti ki jih lahko ustavis. Ne spremenjena in “izboljsana” ona. Za svojo samopodobo si odgovoren zgolj samo TI.

Kaj ti je bilo, da si jo sel v podrobnosti sprasevat te stvari? Ti je kaj pomagalo? Ni. Nestetokrat ti je zagotovila da si bil boljsi od njega, ampak ti kar svoje gonis. Preprican si da si slab in v to te ne more prepricat nihce, tud ce bi pred tabo stala Klaudia Schifrer. Torej spremeni SEBE, ne nje.

Ti si saboter svojega zivljenja. Kdaj bos to spoznal? A rabis se eno lekcijo, da te dokoncno strezni?

Ce imas prizore med tem ko seksata, nehaj seksat z njo. Naredi kaj. Zdaj so prazniki- ali doma z otrokoma kaj ustvarjas al se kisas v svojem svetu? Si borec ali si zrtev? Kaj od tega hoces bit?

Koliko enakih tem misliš še odpreti?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________
nova
Uredništvo priporoča

Pikacrta prav imas vse kaj si povedal.
Hvala.

New Report

Close