Najdi forum

zakaj je težko najt punco za prijateljstvo ali zvezo

star sem 37 let in opažam, da je zelo težko najt kakšno punco za druženje,kaj šele za zvezo, bolj se trudim slabše je

.. Ali daš puncam jasno vedeti ali želiš le druženje (brez intime) ali te zanima tudi kot ženska..
Najprej to preveri. Potem preveri če je za prijateljstvo (tu moraš točno razjasnit da je le prijateljstvo),
drugače se bo vsaka ustrašla ali pa pobegnila če ji boš všeč pa ti ona ne bo (ali obratno)

Ne razumem pa zakaj želiš žensko družbo, to zna biti problem,
potem če iščeš le prijateljstvo se druži bolj z svojim moškim spolom, jim pač poveš da rabiš več družbe da bi večkrat kam šel če grejo npr na pivo, pijačo..

Težko oz. lahko je kakor za koga. Rekel si, da se trudiš pa se stvari slabo kljub temu slabo izidejo. Če že najdeš kakšno, kje se ustavi? Daj kak primer neuspeha. Bodi specifičen.

nova
Uredništvo priporoča

lahko ti povem, zakaj se meni zdi, da težko najdem fanta …
ker se še iščem, ker ne vem, kaj bi rada.

to bi lahko bil eden od vzrokov
jaz se ne iščem vem kaj si želim

ali hodiš na kakšne aktivnosti? na več jih hodiš, več ljudi spoznaš. tukaj imam v mislih takšne aktivnosti, ki so ti zelo všeč, in tudi takšne, ki mogoče ne toliko, ampak še vedno. ker ni nujno, da imata dva nujno čisto slične aktivnosti in zanimanja. pač tako si boš razširil krog ljudi. pa ne preveč samo v stilu predavanje ipd., ker na takih dogodkih ne moreš toliko spoznati ljudi. najbolj jih na takih dejavnostih, kjer skupina ljudi počne nekaj skupaj in se pač valda boš “mogel” pogovarjati oz. je možnost za to.

mislim, saj je banalno, ampak tako je.
ker, recimo, služba je zelo ozek krog ljudi, lahko se s temi ljudi ujameš, lahko pa prav nič.

Vsaka stvar je tezje izvedljiva, ce imamo (pre)visoka pricakovanja.

Moje izkusnje so, da ce zastavis spoznavanje ljudi na siroko (da te recimo zanima vsak klepetav mimoidoci, ne samo tista z dobrimi joski in dolgimi lasmi), je veliko vec sand spoznati katero. Za prijateljstbo ali vezo.

Kdor neumorno isce na en in isti nacin, ne more pricakovat sprememb. Ne vem sicer, kaksen si ri, avtor, ali se vecina tvoje energije vrti v iskanju deklet ali pocnes se kaj drugega, v cemer iskreno uzivas.

služba je res ozek krog ljudi, pa en velik problem je da je 95% moških

Iščeš v živo ali preko spleta?

oboje, razen prek spleta se mi zdida je bolj nateg

poiskusam oboje zunaj in preko spleta, vsaka stran ima svoje slabosti, zunaj ne ves katera je samska, preko spleta pa je 90% fake profilov

Kakorkoli obrnes, izgubis, ane. Deluje mi da sam sebe sabotiras. Mogoce te je pa strah uspeha, ne obratno.

Mogoce moras pa zacet verjet vase.

jaz še tudi iščem ;)

Vem kaj si želim, ne pričakujem ideala, ker ga ni, torej nisem fuuul izbirčna, pa mi pri svojih 37 tudi še ni uspelo najdi… ne vem kje danes spoznati koga, pri teh letih še toliko težje, ja več aktivnosti, več druženja, najti sebe… pa bo 🙂 Srečno

jaz tudi še iščem :/

te nas je več takšnih ki iščemo

Na kak nacin jo pa isces zunaj?

pristopim do nje, povabim na pijačo

Potrebujem en nasvet kako si lahko najdem dekle???

Lepo pozdravljen,

če želiš najti primerno dekle zase, počni tiste stvari, ki te veselijo (hobiji), tako boš najlažje najdel nekoga, ki ti je potencialno blizu…

Lep pozdrav;

New Report

Close