Najdi forum

Kolikorat se ženske/punce umaknete iz razmerja

Torej kot naslov pove, kolikorat se punce umaknete iz razmerja, da imate čas zase in koliko časa to traja?

Da povem še daljšo zgodbo. Bil sem s punco dolgo časa s katero sem se razsšel v začetku leta, pred nekaj meseci sem spoznal punco, s katero sva se noro hitro spoprijateljila in nekako zelo hitro počutila domače. Naj povem, da se samo dobivava in nič več. Tudi spala sva že skupaj. Njene prijateljice me poznajo, tudi moji prijatelji vedo za njo. Sedaj pa težava.

Ima neko “napako” in se zadnje čase kar pogosto “odklopi”. Enostavno kot da bi me pozabila. Pa ni to samo v tistih dnevih v mesecu, ko dejansko postane tudi zoprna.
Vso iniciativo kar se tiče sporočil in klicev je vedno imela ona. Od začetka mi je bilo seveda zelo čudno, da se toliko zanima, ampak sedaj ko na vsake toliko časa greva kam, mi to tudi paše. Da nismo vendo samo moški lovci. Dva meseca je bilo super, sedaj pa ko postaja vse malo bolj “resno”, ko bi potrebovala več časa drug za drugega, pa se mi zazdi da ima zmerom več teh “momentov”.

V tistem času ne piše sporočil, ne kliče, kot da me ni. Seveda tudi sam ne začnem s sporočilim, saj sem bil od začetka bil navajen da je vedno ona začela, odgovarjal skozi dan in pozno ponoči do jutra pa sem že. To je bilo še najmanj. Še v začetku tedna je bilo vse super, kako sem super, kako me ne more pozabiti in kako kar naprej razmišlja o meni (njene besede). Potem pa sledijo dnevi, ki izgledajo kot da me ne pozna. Brez sporočil, brez klicev. Počasi me to začne že motit, vendar ker ne vem ali je za to krivi tisti dnevi ali ima kakšne težave s sabo, mogoče celo z mano pa še sam ne vem. Dogovorila sva se da si poveva če koga kaj moti, takoj in da nimava “tihih” dnevov.

Ker trenutno izgleda kot da bi bilo nekaj narobe, da je nekaj jezna, sam ne vem kaj, mislim si lahko kaj sem lahko naredil ampak je tako zelo težko. Ne bom čuden in jo napadal kaj je narobe, ampak ne vem kaj narediti. Bral sem namreč da se punce rade umaknete da imate nekaj časa zase, da o vsem razmislite in se nato vrnete še z močnejšimi čustvi. Sedaj pa me zanima kolikokrat se to dogaja ženskim bralkam, sam namreč s prejšnjimi zvezami nisem imel težav s tem.

p.s. Lahko da si piše še s kakšnim moškim. Govori nekaj, dela pa nekaj drugega. Pomembna pa so dejanja.
Zanima me samo, ali malo počakam in če je 3 mesece sama začela s komunikacijo, bo verjetno tudi tokrat. Nočem pa že na začetku pritiskati na njo, ker se zavedam da lahko ima težave s službo, staršim, prijateljicami itd…

Tvoje sporočilo je malo konfuzno:
1. kaj ima z vsem skupaj opravit bivša punca, ki jo omenjaš na začetku
2. ali se “samo dobivata, nič več” ali spita skupaj?? Ker meni se zdi (morda sem staromoden), da ko enkrat spiš skupaj, gre zadeva takoj v kategorijo “nekaj več”.

Torej, hodita ali ne hodita in koliko časa?

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Prejšnjo razmerje sem omenil zato, ker tam teh težav nisem imel (so bile pa druge). Druge kratkotrajna razmerja pač nisem omenjal.

Kar recimo da sva par. Seveda je nisem nič “vprašal” ampak se avtomatsko smatra to kot “par”, če že spiš skupaj. Tole traja slaba dva meseca, zato pa je vse na nov in nebi rad pokvaril vse že na začetku ker mi je zelo všeč. Nebi je rad odbil s “teženjem”, ampak če je to čisto “normalno” pri ostalih, potem lahko spregledam, na dolgi rok pa tole seveda ne gre.

Nebi je rad direkto vprašal kje sva in zakaj se tako obnaša ker imam občutek da bom potem izpadel, kot da nimam samopodobe in sem ljubosumen.

Se strinjam z Gregorjem, tudi meni to ne gre skupaj:

Spati z nekom je sinonim za seksati z nekom. Če pa se z nekom zgolj in izključno samo videvaš pomeni, da ne prihaja do intimnih stikov (sem sodi že otipavanje in poljubljanje). Torej, pojasni nam.

PS: koliko sta vidva sploh stara?

Govoriš torej o obdobju dveh mesecev, kar je že zelo kratko obdobje. Potem praviš, da se “zadnje čase” odklaplja. Iz tega sklepam (morda napačno), da ta “obdobja” trajajo dan, dva … torej, dan dva te ne pokliče. Temu jaz ne bi rekel, da se odklaplja, ampak da ima dneve, ko je preveč zaposlena, da bi se ukvarjala s tabo.
Kakorkoli, če imaš potrebo, da bi komuniciral z njo v tem času, preprosto napiši kako lepo ali duhovito sporočilo (in ne pričakuj odgovora).
Enkrat ko ne bo tako obdobje in bosta skupaj, pa jo vprašaj kako se počuti v teh dneh, ko je manj komunikativna in ali jo motijo sporočila, ki ji jih pošlješ v tem času.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Ja tole je vse skupaj novo zame, oba greva proti 30tim.

Vedno me je ona kontaktirala prva, zjutraj, zvečer ko je prišla iz službe in podobno. Že od začetka dobivanja. “zadnje čase” – zadnje 14 dni pa se je najprej v začetku tedna zgodilo da me eden dan ni kontaktirala, česar na začetku sploh nisem dajal velike teže. Ko pa se je to pojavilo ta teden in je to trajalo že kar tri dni, pa nisem vedel ali sem za to kriv sam ali ne. Glede na to, da se nisva nič skregala, daje pisanje in pijača potekala kot ponavadi, sem predvideval da nisem sam nič kriv.

Sem jo kontaktiral, malo se pošalil in vprašal kako je. Seveda je odogvorila da je lepo, ampak sem tekom pogovora razbral da nekaj je le narobe. Sem jo direktno vprašal če je nekaj narobe, če sem za to kriv sam. No in je odgovorila da ne, da mora sama rešiti težave pri sebi in da ji ne morem nič pomagati. Odgovoril sem ji, naj si uredi stvari, ki jo skrbijo in da ko bo vse uredila, naj me kontaktira, če pa kaj potrebuje pa ve kje me najde.

Dejansko sem pravilno ugotovil, da je nekaj “narobe”. Ampak za to nisem kriv sam, ampak ima ona težave pri sebi, sem pa kar prepričan da je za to kriv bivši fant, katerega je pustila. K sreči ji zaupam in mi sploh sedaj ni težava čakati, ko vem kaj in kako.
Je pa zanimivo da se ženske takole odklopijo, ko imajo težave v življenju. Še sama mi je povedala da je kar kompleksna, ampak takole pa res nisem pričakoval. No očitno bo treba čakati in mogoče tudi dočakam…

Dobra stran je, da ne glede na to, kaj to pomeni, itak ne moreš pomagat. Manj ko drezaš, bolje je. Vseeno pa je dobro vsake toliko poslat kak pozitiven signal, toliko da ne pozabi …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Mogoče tudi dočakaš… Ti si moški, ti si vodja. Si dec ali si pussy? Na določeni točki boš morali prevzeti vajeti in ti voditi dogajanje. Jo ti poklicati in ji reči, da se ta dan ob tej uri dobita na tem mestu. To kar imata sedaj, ni ne tič ne miš. Je vse skupaj ena nejasnost. Boš kar vztrajal v tem ali boš stvari peljal na naslednji nivo in ji dal vedeti, pri čem sta? Sploh pa kaj se ukvarjaš z eno, ki ni razčistila z bivšim? Predlagam da poiščeš pomoč, da ti nekdo pomaga razčistiti s tem zakaj padaš na take ženske. Po vsem napisanem se mi zdi, da se zate ne bo dobro končalo.

Tako se je pričelo dogajati pri meni in mojem bivšem, ko sva bila stara 19 in on 21 let. On se je pričel takole odklapljati, ko sem na dan morda prejela en sms ali še to ne. Ampak sem pa sama postala ista in se šla njegov tempo ter zainteresiranost. V 3 mesecih se je vse tako ohladilo, da sva po smsih tudi lepo končala in niti nihče ni bil jezen ali karkoli 🙂

V tistih letih sploh nisem spraševala, kaj in zakaj ter kako. Se mi ni zdelo smiselno. Sedaj pa bi že. Ker vem, da ne more biti takšnega problema in človek tudi dejansko ne more biti tako preokupiran, da ne najde na dan niti toliko časa, da napiše en sms. To je čista laž, če ti kdo to reče. Težave se pa po mojem mnenju rešujejo skupaj s partnerjem in ne tam v tišini in neodzivnosti. Pa četudi gre za neke osebne težave. Če o njih ne spregovori, potem pomeni, da ti sploh ne zaupa. Gradi zvezo na nezaupanju? No, to zame ne gre, pri drugih pa morda.

Kaj pa če ji je preprosto dovolj tega, da se ti vedno javlja prva? Je sicer ne poznam, ampak če sodim po sebi, bi kljub začetnemu navdušenju in dajanja pobude pri pisanju, enkrat odnehala. Prvič zato ker bi se naveličala biti vedno prva, drugič pa, da bi videla, koliko je tipu sploh do mene (ker ja, tudi me si želimo biti zaželene). Sicer iz tvojega pisanja je videti, da ti je do nje, ampak s svojimi dejanji ji pa (lahko! – ne nujno) kažeš čisto nekaj drugega. In tukaj lahko pride do nesporazuma čisto po nepotrebnem.

Tudi jaz bi na njenem mestu odnehala. Se strinjam z zadnjim komentarjem!

Iskreno, jaz bi se tudi umaknila. Oziroma sem se. Ker enostavno, če si punca ki ve kaj hoče, potem si želi moškega, ki jo bo osvojil. Jaz se se z nekom dobivala, vse ok, vem da sem mu že nekaj časa všeč, ampak konstanto sem neki jaz iniciativo dajala, on pa zaseden, sicer nikoli ni rekel, da nič noče, vedno neko upanje. Samo na koncu sem si rekla, da hočem moškega ne fantka, ki ga bom jaz lovila. Da hočem moškega, ki bo želel mene in to pokazal, ne samo ko njemu ustreza ampak obema. Ne želim si copate ampak moškega.

Tako, da to da kao me lovimo, je eno samo sranje, oprosti izrazu ampak moški je moški in tako se odraža že v začetku odnosa….

Res je, kar si napisala. Samo koliko moških “pravih” potem ostane in zakaj je temu tako?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

mogoče se je ustrašila vajine bolj resne oz. globje veze? čeprav to velja za fante, se pri puncah nikakor ne izključuje (kar nekaj mojih prijateljic se ustraši globjega odnosa)! Ampak ne pozabi, da se tega samo ustraši, s pravilnim pristopom znaš ublažiti zadevo in bosta lahko rešila vezo… srečno.

New Report

Close