Najdi forum

Pozdravljeni

Imam punco in ko greva kam jaz nevem kaj bi govoril.prosim za nasvet.

Hvala.

Pa začnimo na začetku…

Koliko časa jo že “imaš” ? Če govorimo o prvem zmenku, so sigurno neke stične točke preko katerih lahko začneš pogovor. Odvisno tudi kje in kako, pod kakšnimi pogoji sta se spoznala…

Kako sta sploh skupaj prišla ?

Lahko bi pa že kar rekel, da če ne veš o čem bi se menil ali imaš neko hudo tremo (če govorimo, da bo to nek prvi zmenek) ali pa te preprosto ona dejansko ne zanima in jo imaš “ker jo imajo vsi drugi” (ali pa samo za seks). Torej ponavljaš neke družbene norme, čeprav v sebi (vsaj) ta čas ni pravi za dekle.

Ne vem, premalo informacij navajaš.

Vsekakor bi moral pa karte položit na mizo, ker lahko da ima ona neka druga pričakovanja…

Poslušati moramo tudi znati, ne sekiraj se,
če si ji luškan ali tako všeč te ne bi kar zato zapustila če
imaš težave z komunikacijo..
lahko preden greš z njo tudi na hitro razmisliš o
zanimivih temah dogodkih ki
so potem lahko iztočnica za pogovor:)

Srečno;)

nova
Uredništvo priporoča

Sprašuj jo karkoli. Se že razvije debata. Hrana, prazniki, potovanja, preteklost, prihodnost,..

Kar eno besedo si uzem. Recimo karjola. Upraš jo kaj dela okrog hiše povej da si grabil listje al neki. In pol poveš štorijo ko te je fotr k si bil mal s karjolo okol pelou. Al neki.

Sigurno imaš kaj za povedat, če je smešno, ali pa znaš tako povedat da je smešno je enkratno. Use probaj na pozitivno in smešno.

Komentiraj okolico.

ti bo šlo gladko. čestitam da imaš punco.

Men je to, da ne vem, kaj bi se z nekom pogovarjala,
znak, da ni to ravno oseba za mojo družbo.

Ne vem, kako je pri tebi. Mogoče pa na splošno ne govoriš veliko. Če to ni ovira, zakaj pa ne. 🙂

Jaz pa se rad pogovarjam, sem potem primeren zate? 🙂

če si tiho in če ti pri tem ni nerodno, je to ok, pomeni, da je ljubezen povozila vse besede 😀 srečno 😀

drugače pa, iz izkušenj, težki trenutki, težke teme (kot zadeve, ki te bolijo, mučijo, itd.) najbolj povežejo odnos. Zaupanje odnos in ljubezen poglobi. Fino je ko se ti nekomu zaupaš in ko drugi dobi potrdilo, da je vreden tvojega zaupanja. Iz tega se razplete super dober pogovor.

New Report

Close