Najdi forum

Pozdravljeni!

Sem 22 letni fant, punca je stara 17. Skupaj sva šele 3 mesece. Prvi mesec sva se imela noro, veliko seksa, veliko sva se družila, skratka bilo je super. Po 2 mesecih, pa ji seks ni več tako sedel kot prej. O tem sem se hotel pogovarjati, da bi skupaj našla rešitev. Ona pravi, da ne ve zakaj je tako ter da ni več isto kot je bilo. sedaj sva imela na njeno želo 5 dni pavze, kjer je ugotovila, da noče iti narazen.
Vem, da je še zelo mlada kar se tega tiče, ter da ne morem pričakovati , da si pri 17. letih dela neke plane za naprej, pa vendar me zanima, ali je sploh smiselno vztrajati v taki zvezi? Punca mi zelo veliko pomeni, ne želim si iti narazen. Pa vendar se zavedam, da če ni prave kemije, ni vredno vztrajati v taki zvezi. A ko pogledam nazaj, se mi res čudno zdi, da se lahko ženska ohladi tako zelo hitro.

Žal mi je, da se ti takole zapleta, ker očitno ti res nekaj pomeni. Ampak vseeno, komot se človek ohladi tako hitro. Sta se pač zaletela, ko je prišla do sape, je ugotovila, da vseeno ni zaljubljena, zdaj se verjetno samo dela lepo in počasi pripravlja teren, da ti sporoči, da si predober zanjo. Ne vidim prav veliko možnosti za nadaljevanje. Pa tudi premlada je zate, res je premlada. Ne po letih, po zrelosti.

New Report

Close