Najdi forum

Pozdravljeni,

Torej sem fant v srednjih dvajsetih, prijazen, “normalen”, z družbo nimam nekih težav. Imam pa eno večjo težavo, namreč z večino deklet z katerimi se zapletem me kar hitro “friendzonajo”, kaj delam narobe? Jaz sem namreč z dekleti prijazen, kavalirski, sproščen, se mi nikamor ne mudi z splonostjo..
Pa mi počasi to vse skupaj preseda oziroma nevem več kako naprej. Se je kdo soočal s podobnim problemom?
Lp M

Ja saj ta pretirana prijaznost in ustrezljivost je problem. Se ne izplaca verjemi.

Se ti nikamor ne mudi s spolnostjo… ti tem dekletom das veset, da jih vidis kot prijateljice ne kot potencialne punce. Ti se kar sam friendzonas.

S prijaznostjo in ustrezljivostjo samo po sebi ni prav nic narobe, ampak ce ti je punca vsec, se ljudje zacnemo malce drugace vest. A res izjajas iz sebe pri tem druzenjih ali se drzis nazaj?

Ko je meni kdo vsec, se zacnem na veliko zafrkavat in salit. To ponavadi potem oba sprosti, v kolikor ze nisva prej in potem pac slej ko prej preideva na kake bolj osebne teme. Ce pa puncam sluzis bolj kot kurircek in voznik, pol je pa jasno, da resnejsih namenov nimas. Recimo da uelis da gresta s punco na zmenek, je ne gres iskat domov, ampak se dobita na dogovorjenem mestu. Stekas? To mora bit dogodek, ne pa neko upokojensko srecanje.

nova
Uredništvo priporoča

nič ni narobe da si prijazen, kavalir itd….problem je da si samo to.

Če hočeš punco osvojiti in ne postati prijatelj…se preprosto ne obnašaj kot prijatelj!

Ti si moški, ki si njo želi…praviš da nočeš iteti z spolnostjo…ni problema, sam moraš ženski dat vedeti, da si jo želiš, da ti je privlačna… stme ne mislim da si osladen in da ji govoriš kako bi jo na prvem zmenku…..tukaj se moraš na zmenku njo dotakniti, tako spontano malce njene roke, boke,…zraven pa še govoriti z sexualnimi ovinki in namigi. Pač vzbuditi moraš v njej sexualno fantazijo v prvo, ostalo pride kasneje.

bodi dec, ženska pričakuje da narediš ti prve korake, ne da cincaš in mencaš da ti da dovoljenje za poljub, ker tega ne boš doživel.

Sicer ne vem, kako veš, da te frendzonajo, glede na to, da očitno v štartu sam ne namiguješ na kaj več od tega.
Po drugi strani pa bi rekel, da so punce v določeni starosti “navajene” da fantje fizično navalijo nanje (dobesedno) in ko nekdo tega ne naredi (kot it recimo), avtomatsko sklepajo, da jih fizično ne privlačiš. Punce pa si seveda tega želijo na nek način, posebej, če jim je fant všeč.
Torej dvigni za nivo ali dva količino dotikanja, komplimentov v smislu njenega izgleda. Za začetek si ti bo morda zdelo “posiljeno”, vendar se boš že navadil, posebej, ko boš pri kakšni uspešen.
To velja, če dejtaš punce pod nekje 26-tim. Pri starejših ne bi smel biti težava, tudi če še naprej ostaneš tak, kot si, samo na ta pravo moraš naleteti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

povabi kakšno od teh, za katere se ti zdi, da te vidijo kot frenda/kolega, na pijačo.
in pol, ko sta na pijači, ji vmes tko lahko kej namigneš v smeri, da ti je všeč …

Torej najprej hvala za pomoč in predloge. V njih sem videl nekaj generalnih napak katere delam.
Če malo strnem kaj ste napisali bi rekel nekako tako:
1. mogoče za odtenek več hecanja,
2. torej za zmenek izbrat nekaj kar ni upokojenski dogodek (torej kavica ni najboljša izbira), no tu bi še me zanimalo kaj bi vi predlagali?
3. več dotikanja na zmenku, kar sem do sedaj premalo prakticiral..
4. “jasno” nakazat kašne cilje mam že na prvem zmenku, ne čakat na drugega, tretjega..
Pa mora uspet hehe

Skusaj izhajat iz sebe. Kaj je tebi vsec? Ob cem ti naraste adrenalin? Povabi jo kam, kjer ti uzivas. Ne vem gokart, kak kulturni dogodek, kak festival, koncert…

Kar se tice dotikanja, ne vem, kako si ti to predstavljas, da jo zagrabis za rit? Malo bolj subtilno jo daj, dotik roke, pridi blizje, ko stojita v vrsti pa se zopet malo umakni. Tukaj bi bla jaz osebno previdna. Nekaterim ljudem ne pase prehitro iz v fizicno blizino, najprej se mora clovek dobro pocutit na srecanju, da se sprosti, potem sele kaj vec. In bodo pozoren, ce se umika, to spostuj, ne poskusaj z drugacnimi “prijemi”.

Ko gres na zmenek, saj ti ni vsak vsec? Ne potegne te vsaka? Mislim da se kar hitro zacuti, da so energije ta prave. Najprej se malo spoznajta, da vidis kaj jo veseli, poves kaj je tebi zanimivo ipd. Ne takoj navalit s stavkom, da isces resno punco in kaj vse mora imet. Ker sicer izpade togo in robotsko. Samo nasvet. Na koliko zmenkih pa si ze bil?

Mene še frenzonajo ne, pa tudi če bi, se ne splača (imel nekoč par ženskih prijateljic – ni to to). Odkar dovolj dobro zaslužim se poslužujem izključno plačanih spolnih uslug in je problem rešen.

Očitno obiskuješ napačne punce.

New Report

Close