Najdi forum

Hej, pred parimi tedni sem se zaljubila v enega fanta ki je 2 leti starejsi od mene jaz nwm kaj naj. Rada bi da se spoznama sam me je preveč sram da bi ga ogovorila on pa me ne pozna. Dodanega ga imam na facebooku, instagramu in snapchatu in pac res hocem da bi ga spoznala kr se mi zdi ful uredu fant in pac mislim ce bi mu kaj pisala da bi mu tezila prosim pomagajte?!

Ves, kaj je tezenje? Da bi ga zasula s sporocili na vseh teh aplikacijah, da bi ga dobeseno bombardirala, da ne bi pocakala, da ti odpise al bi vse smao bruhalo iz tebe.

Zato kar pogumno. Izberi eno aplikacijo, pisi mu na kratko Zivjo, kako si. Videla sem te tam pa tam al imava skupne frende… neka iztocnica pac. Glede na to da sta se dodala po vec aplikacijah, si ze mogla met razlog, da si ga poiskala in ga dodala.

In potem mirno pocakas da ti odpise. Ce ti ne, pustis pri miru. Ne pises mu se enkrat ali na drugo aplikacijo.

Oh, najstniške punce…

nova
Uredništvo priporoča

Ce ga mas na snepu dodanega mu kaki snep posljes, tak cist spontano. Pa vidis pol ce bo kaki odziv. Mogoce mu moras samo malo namignit da ti je vsec, pa bo pol on prevzel pobudo.

New Report

Close