Najdi forum

Pozdravljeni. Že eno leto sem tajnica moškemu okoli 50 let, je poročen in ima otroke. Že na začetku mojega službovanja sem opazila, da sem mu všeč. Me je lepo pogledal, dal kompliment (da imam lepo kapo, da pa sicer lepemu človeku tako vse paše). Tu in tam sva si napisala kakšen simpatičen SMS, decembra lani pa, ja smo imeli zabavo, sem ga vprašala na samem, zakaj mi ne zaupa. Odgovoril je, da mi zaupa in v tistem, sva se poljubila. Sledili so sočni poljubi, a kmalu zatem je rekel, da morava nazaj k sodelavcem, da saj bo še prilika. Leto je skoraj naokoli in od takrat se še ni nič zgodilo. Jaz sem ga vsake toliko mičkeno pohecala, on se je pohecal nazaj in tako je še danes. Tudi on se poheca, da ne bo pomote. VV Vem, da sem mu všeč. Všeč sem marsikateremu moškemu, mnogim sodelavcem. Tudi našemu direktorju in moj šef to ve. Šef je imel v preteklosti težave, ker je bojda žena izvedela za ljubico… Kaj naj storim, da bi se mi šef predal? Res si ga želim. Tudi jaz sem poročena, vendar si res želim, da samo enkrat… Kaj naj storim? Zakaj noče riskirat? Se boji žene?

Noben pameten šef se ne bo spustil v razmerje ali afero s podrejeno osebo. To je stvar poslovne higijene in etike. Flirtanje je eno, seks nekaj povsem drugega. Takrat sta prišla do meje, čez katero ni pripravljen stopiti …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Hvala za komentar. Ta šef ima “pestro” zgodovino glede tega. Ga je sračkal z ženskami, zato ne razumem, zakaj ne želi z menoj.

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče ga je samo pamet srečala. Kaj lahko storiš? Še ti ji pojdi nasproti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Obnašaj se in oblači kot temu kar pravimo “ful huda bejba”, pa če uspe, uspe.

Posledice pa seveda…so tvoje 🙂

Enkrat, ko bosta sama mu pač povej, da bi rada seksala z njim.

Hvala za odziv. A da bi ga pamet srečala? Dvomim… 🙂 Mislite, da bi bilo dobro, če ga zapeljivo gledam? Po tistem dogodku se obnašam povsem običajno. Sem simpatična, ustrežljiva, tudi resna, kadar je treba. Zadnjič sem bila v službi zelo lepo oblečena in urejena. Ko sem mu resno razlagala določene službene stvari, me je gledal v obleko in nato rekel, da sem lepa. Jaz pa sem simpatično rekla hvala.

Saj sem mu rekla decembra lani, da bi rada z njim in da bova še vedno ostala poročena, da se ne bo nič spremenilo glede najinih zakonov…

Ko prideš domov s sliko šefovega tiča pred očmi, lahko svojemu fantu brez problemov pogledaš v oči in mu rečeš da ga imaš rada?

Če ni prišel k pameti, v kar ti dvomiš, kot si sama napisala, mu pa mogoče vendarle nisi tako zelo všeč. Mogoče je čas, da se nehaš smešiti in začneš delati.
Pa take aferice v službi se veliko bolj zalepijo na ženske kot na moške, da si ne boš s tem zapravila ugleda in možnosti. Ne bi bila ne prva ne zadnja.

Ta tema je 100 % provokacija, ampak ajde, lahko se kaksno recemo na to temo.

Sef nima zaposlenim kaj govorit, da so lepe. To je tko beyond… vidva nenehno prekoracujeta meje, sam pozgat te noce. Ze ve zakaj. Kurjenje je vcasih velik bolj turn on kot dejanski sex.

A ti si se poročila kar tako malo za zabavo, ker si videla po tv, da je to nekaj zabavnega?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Še vedno lahko svojemu partnerju pogledam v oči… Privlačnost in ljubezen sta nekaj povsem različnega.

Ko spi? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne, pa nista. Drugo ne more obstajati brez prvega, to sta potem prijatelja ali kot brat in sestra. Pojdi malo brat nove teme na Ločitev ….

No, žensk s tvojim razmišljanjem se z veseljem ognem v življenju
Tvoj partner pa predvidevam da bi storil enako če bi vedel kaj se ti plete po betici

Hahaha
Šefi so seksi… lepa beseda, še lepši pogled (“kakšno darilce”…), pa veliko pozornosti….punce pa zapalijo… Še dobro, da si poročena…tako vsaj na nič drugega ne računaš kajne?
Dober nasvet – nehaj se te igrice…

Pomisli kako bi se ti počutila po spolnem odnosu jaz vem, da bi me na tem mestu pekla vest, hudo bi mi bilo za ženo in družino, počitila bi se umazano,… na tvojem mestu bi bila vesela, da se me seksi direktor izogiba!

New Report

Close