Najdi forum

Pozdravljeni,

naj vam povem svojo zgodbo (na kratko):
Pred dvema letoma sem spoznala fanta. Skupaj sva delala 3 mesece, nato je odšel študirati in se naslednjo poletje spet vrnil na študentsko delo. Med tem časom nisva imela stikov. Po končanem delu (mesec september), pa mi je ta fant pričel pisati, šla sva tudi na pijačo. Ker sem v tistem času imela fanta, sem mu to tudi povedala, da se preveč druživa in ne želim, da bi bil kdo od naju prizadet. Razumel je na svoj način, nekaj časa je dal mir potem pa začel ponovno pisati. S takratnim fantom sem imela probleme, katere sem mu zaupala in to je verjetno bila napaka. Sledila so srečanja, predvsem daljši sprehodi in pijače. Marca meseca mi je priznal, da se je zaljubil vame. S fantom sva se kljub številnim pavzam razšla v mesecu maju. Najina srečanja so se nadaljevala in ugotovila sem, da do tega fanta čutim več kot samo prijateljstvo. To sem mu tudi povedala, vendar je sledilo razočaranje, saj mi je priznal, da se od maja dobiva z drugo punco in da do mene ne čuti več tistih čustev, kot jih je čutil v mesecu marcu. Kljub temu da naj bi imel punco (to mi je priznal šele čez kaka dva meseca da jo ima), se je z mano dobival, povedala se mu, da se morajo najina srečanja končati, vendar se je on odločil drugače. Pisal mi je isto kot včasih, sledili so sprehodi in na koncu je prišlo do tega, da sva bila intimna (do intimnega odnosa je prišlo meseca oktobra). Počutila sem se grozno. Nato sva prekinila vse stike.
Februarja meseca sva se naključno srečala v eni trgovini, bil je žalosten in potrt, ni mi želel povedati zakaj. Nekega dne dobim sporočilo, bilo je od njega. Želel si je pogovora, privolila sem. Povedal mi je, da ga je punca pustila, da se počuti zelo slabo in da se mi želi opravičiti za vse, kar je grdega storil z mano (bile so zelo burne reakcije iz njegove strani, žaljenje in potiskanje krivde name. Ne rečem, bila sem v veliki meri tudi jaz kriva za to, vendar si je on izbral tak odnos). Nato so spet sledila srečanja (od meseca marca do konca julija), pijače, večerje, pogovori dolgo v noč, intimni odnosi ipd. Pri meni so se ponovno razvila čustva in to se mu tudi povedala. In ko sem že mislila, da po vsem tem kar sva dala skozi si tudi on želi imeti nekaj več kot samo to, se je spet umaknil. Želela sem njegovo razlago in povedal mi je, da mu že dosti časa piše ena punca, da sta se nekajkrat dobila in da ne ve kaj si ona želi. Meni je takrat počil film in se mu rekla, da zakaj je ves čas počel take stvari z mano, če se je že odločil, da ne želi resne zveze. Povedal mi je, da se trenutno še išče, da nima želje po punci in da si želi biti sam. Potem pa izvem, da se videva s to punco in da si z njo želi imeti nekaj več.
Počutila sem se ponovno izigrano. Po vsem tem, kar sem mu pomagala ko se je razšel z bivšo, ko je bil res čisto na dnu (pa še pred tem sem mu pomagala, ko je imel zelo težko obdobje v svojem življenju in on vse kar na to reče je, da ne bo tega nikoli pozabil). Želele sem se z njim pogovorit, vendar je rekel, da rabi čas. Obljubim mi je, da se bo potrudil čim prej “spraviti” v red in da se bova pogovorila. Od tega je minil že več kot en mesec, vendar ni nič iz njegove strani.

Zdaj pa vas vprašam, ali je spol še smiselno čakati na ta pogovor? Namreč želim si pogovora, da razčistim stvari in da grem lahko naprej. Želim si samo zaključiti stvar s pogovorom, to je vse.

Ne, nima smisla.

Ze takoj, ko ti je v marcu rekel, da je zaljubljen vate, cez 2 meseca pa je bil ze v drugo in z drugo, se mi je prizgala lucka. Potem se vajina intima med tem ko je bil on v vezi… to nikamor ne pelje. Ce bi pristala vidva skupaj, bi ti samo trpela zaradi njegove neodlocnosti in nestanovitnosti.

Ocitno pa si rabila to izkusnjo. Predelas jo lahko sama, brez njegovih pdgovorov. Ja, fant ne ve, kaj bi, odloca se glede na trenutne vzgibe in to nikakor ni dobra popotnica za odkrit zrel odnos.

Ti mu pa tudi ne rabis spilat resevalke. Zakaj mislis, da si pomembna damo takrat, ko je nekdo v tezavah, sicer pa ne? So predelala odnos z bivsim fantom, tem izpred tega zdajsnjega? Zdi se mi, da ne, ker si hitela v novega. Zakaj sta se s prejnsnjim tako dolgo razhajala?

Raziskuj svoj vzorec in ko ga bos razbila, bo v tvoj lajf prisel nekdo drugacen. Ker bos tudi ti drugacna. Vzemi si ta cas prebolevanja zase in NIKAKOR ne odpisuj temu ficfiricu. Ce si hoces dobro, se umakni. Ne rabis njegovih odgovorov, ker jih verjetno sploh nima.

Najprej hvala za odgovor.

Ja, to se strinjam in sem spoznala, vendar prepozno.
Pač rada pomagam ljudem v stiski, sam na koncu vem da je tako, da sam najbolj trpiš.
Ja, odnos z bivšim sem predelala, vsa ostala prijatelja. Glede razhoda z bivšim pa je tako, da sva poskušala reševati probleme, ki so se nakopičili že dolgo časa nazaj, vendar sva na koncu spoznala, da je bolje, če se razideva.
Ne, sej mu ne mislim odpisovat, vse kar sem si želela je to, da bi se res v miru pogovorila in razčistila določene stvari, sam vidim da nima smisla. Sem namreč oseba, ki imam rada črno na belem, sam več kot očitno je, da on ni zrel za to, in je škoda mojega časa in energije za takega človeka.

nova
Uredništvo priporoča

Težko, da boš dobila zaključek s pogovorom iz njegove strani.

V bistvu ti je že vse povedal. Ne planira biti s tabo v resni z vezi. To kar sta imela, to je to in to je lahko še naprej. Ne računaj pa na resno zvezo z njim, ker res nima smisla. Če bi to želel, bi to že imela.

Si pač še ena naivnica, ki je padla pod vplivom čustev. Izkoristil te je, ker te je lahko. Pa ne misli, da si bila edina takrat ko ga je s tabo namakal. Začni se ceniti sebe in ne dovoli takih sranjem…mogoče pa boš le našla normalnega, takega ki ve kaj hoče v lajfu. Do tarat boš pač samo lutka za namakat.

Tale fant, s katerim imaš opravka, ima po vsej verjetnosti narcistično motnjo. Z narcisti nimaš kaj razčiščevati, ampak bežati čimdlje stran. Daj si kaj o tem preberi in boš lahko le vesela, da si se ga rešila. Potem pa daj njegovo številko na block za primer, če se še spomni te kdaj kontaktirat. Kajti narcisti se vedno vračajo nazaj, da svoje žrtve vedno znova in še bolj poškodujejo. Če seveda žrtve to dovolite. Ti si mu že dovolila, pa mu še misliš?

ne ni

Ne moreš zaključiti odnosa s pogovorom, če tega druga stran noče. Najbrž nima niti potrebe po razčiščevanju in če boš tiščala vanj, te bo ignoriral. Zanj je zaključek samoumeven tako, kot mu je bilo samoumevno, da se mu boš odzvala v obdobju suše.

Simpl: ko imaš nekoga res rad, nimaš “za sproti” še nekaj žezel v ognju, tako, za rezervo. Slednje s ciljem, da izkoristiš slehrno minuto tako, da se imaš fino – ob tem, da ti je vseeno, kolikšen nemir si tako povzročil drugemu, ki je morda v tem videl “kaj več”.

Ne moreš zaključiti odnosa s pogovorom, če tega druga stran noče. Najbrž nima niti potrebe po razčiščevanju in če boš tiščala vanj, te bo ignoriral. Zanj je zaključek samoumeven tako, kot mu je bilo samoumevno, da se mu boš odzvala v obdobju suše.

Simpl: ko imaš nekoga res rad, nimaš “za sproti” še nekaj žezel v ognju, tako, za rezervo. Slednje s ciljem, da izkoristiš slehrno minuto tako, da se imaš fino – ob tem, da ti je vseeno, kolikšen nemir si tako povzročil drugemu, ki je morda v tem videl “kaj več”.
[/quote]

Rekel mi je, da si želi pogovoriti z mano, sam da trenutno je v težki situaciji in da rabi čas ter da se bo potrudil čim prej, da bo do tega pogovora prišlo. Ne silim v njega, saj se mi to ne zdi smiselno, sam je žalostno, da si človek, ki si mu nedolgo nazaj toliko pomenil ne najde urco časa, da bi se v miru pogovorila. Se strinjam s tabo, pač očitno tudi sebe nima rad, kaj šele da bi imel nekoga, ki je za njega bil pripravljen narediti marsikaj.

Ne vec cakat, pac mu nisi usec, to je ocitno, drugace nebi ves cajt iskal drugih punc. Verjetno je vn iz tvoje lige

New Report

Close