Najdi forum

Kako ogovoriti zensko, kje, kako

Imel sem punco 10 let in sem 3 leta ze samski. Problem je ker po vseh teh letih ne znam vec ogovoriti punce niti ne vem kje in kako ter manjka mi veliko samozavesti.
Vem da punca ne pride sama vem pa tudi da veliko punc ki so resne so v vecini ze zasedene ali porocene.
Moja najvecja slabost je da nimam vec samozavesti imam pa veliko dobrih drugih lastnosti.

Zato me zanima kje in kako sploh zaceti?
Ti portali za zmenkarije so brezvezni ker ce kaksni pises niti sporocila ne vidi ker pise se 100 drugih tako da tu opcije ni in je zguba casa.

Hvala vsem za komentarje…

Google/YT
-> how talk to women
-> pick up women

???

Lej, v Sloveniji ne računaj da boš našel kaj primernega, sploh pa ne v diskačih. Nisi edini, tako pač je. Moje mnenje je da majo ženske preveč pozornosti in nobene želje po familiji. Frajerjev za obračanje je na vsakem vogalu več kot dovolj oz. celo preveč dobijo pa tud vse kar se jim zazdi in zaželi. Tiste resne in dobre so povečini oddane, ostanejo samo še izbirčne oz. take, ki smatrajo da noben ni dovolj dober. Tu nič ne funkcionira tako kot bi moralo, celo kurbe niso to kar bi mogle bit, če sem malce nesramen. Tu je dežela kjer je vse obrnjeno na glavo, folk pa z vsem zadovoljen.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz tud 4 leta samska stara 34 in tipov ki so vredu ne srecujem nikjer. Res nikjer…. sam tvezijo da sexajo in spizdijo in jih en drek zanima kako in kaj zenska zivi in kako v resnici se pocuti. amen. Bom samska ostala ce nebo nit enga normalnega…


A ti resno misliš, da lahko yt in google rešita vse probleme?! Pogledaš 5 videov in hop, si neustavljivi Don Juan Lol

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

tudi jaz tako pravim samske so zasedene ali poročene. js sm meu pa tko slabo izkušnjo tazadnjo da se dejansko sploh bojim imet. ali pa dobim tako ki je moja soseda in mi naročuje škornje domov brez povedat lol

New Report

Close