Najdi forum

Prevzela me je zasedena sodelavka :/

Torej problem. Zaenkrat je verjetno še “crush” pa vseeno. Zmerom bolj mi je všeč punca iz službe.
Prvi problem, ki ga imam je, da je zasedena.

Načeloma je sploh nisem “opazil”, do pred nekaj časa, ko me je sama dobila na “staro finto”, da z njo ne upam iti na pijačo. No pa sem šel, po tistem pa samo še dol. Sem se malo zatreskal in počasi ne vem več kaj naj, ker počasi trpi že delo in spanec.

Vse skupaj je malo noro, še posebej ker ne vem kaj naj si mislim. Vse komunikacije v 90% načenja ona. Ponavadi preko snapchata, saj se tam vse sproti briše. Bila sva že na nekaj pijačah, seveda ni do ničesar prišlo, vendar mislim, da bi lahko, če bi dal kakšno pobudo.
Vem da sama ni srečna v zvezi (5 let), sama je omenila na drugi pijači in takrat sem tudi povedal, da se o njenih osebnih težavah in težavah s fantom ne mislim pogovarjati. In da je tisto zadnji pogovor o njiju. No po tistem se nisva več pogovarjala o njima.

Enostavno ne vem, ali me izkorišča ker ji je doma dolgčas, dejstvo je, da več kot očitno vara. Sam nimam punce, tako da s tem nimam težave. Sama ima doma fanta, pa ga z mano emocijonalno vara. Ne vem sicer kako sama gleda na to, ampak meni tole ne gre skupaj.

Nočem izkoriščati, prav tako pa tudi nočem biti izkoriščen (kar bom iz izkušenj zagotovo).

Če nebi bila sodelavka bi ji povedal, da dokler ima fanta ne moreva več hoditi na pijače. Da naj pokliče če se s fantom ne bo izšlo. Tako pa četudi se jo izogibam, se v službi nekajkrat vidiva in ne morem biti tako hladen. da bi jo ignoriral, ker je zelo mali kolektiv.

Enostavno se mi zdi, da karkoli naredim, nebo prav. Nebi rad pokvaril službenega odnosa, vendar pa se nebi rad čustveno preveč navezal, ker vem da iz tega nič ne bo. Punca išče pozornost in jo dobi, vem. Tudi meni njena prijaznost in pozornost zelo paše, ampak se zelo zadržujem in sem zato zelo skrivnosten, tako da o mojih čustvih ne ve veliko oz. lahko samo ugiba.

Vse kar je bilo je flirtanje, ampak “čutim” da se tole ne bo dobro končalo.

Tako kot si że sam omenil doma naj razčisti s to zvezo potem pa jo lahko vidva začneta.Sicer se mi pa zdi da je ona tebe opazila veliko prej kot ti njo in je verjetno zagledana vate .

Zgleda da ji tvoja skrivnostnost vec pove, kot pa odkritost. Mogoce se samo tebi zdi, da si skrivnosten, ker njej se ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Mislim da si prevec domisljas. S sodelavko hodis na pijacke. Klepetata in se mata fino. To naj ni bil tudi namen pijack. Se imet fajn, malo pokramljat. Vcasih tudi osebne stvari. Ti si jo ze na drugi pijacki zabil, da te ne zanimajo njene osebne tezave. To me je osupnilo. Cemu taka osornost in odboj? Ljudje preko pripovedovanja osebnih zgob spletamo prijateljstva. Kakorkoli, potem se pogovarjata bolj splosne stvari. Tudi prav.

Kje ti vidis varanje? Custveno varanje? Samo zato ker si ti vanjo zagledan, se ne pomeni, da je ona vate isto. Ne projeciraj svojih obcutkov nanjo. Probleme v odnosih imajo vsi ko so v vezah, vcasih gre kaj bolj dol, drugi spet gor in ljudje radi pojamrajo, ko jim gre dol. Ne sklepat iz tega da je nesrecna v vezi v globalu.

Zdi se mi, da je tvoj problem ta, da si vecino stvari sam naslikas v svoji glavi.

Ce ti je odvec se druzit z njo, se nehaj. Ce se delas skrivnostnega, ji je to lahko v izziv in se zabava (ne v smislu podjebavanja in izkoriscanja!) s teboj, ti vidis pa neko pecanje.

Bodi moški in ji jasno postavi kriterije. Če seveda hočeš sebi dolgoročno dobro.

Če ji nebi bilo do njegove družbe nebi hodil z njim na pijačo.
Bi prej rekel da išče zamenjavo za sedajšnjega tipa.
Računaj da če pusti sedanjega in začne s tabo se bosta gledala doma in na šihtu in če se kaj zalomi se bosta gledala — na šihtu.

Mislim da si naredil prav.

Pikacrta,
hvala za nasvet in nekaj modrih. Lahko da res samo projeciram svoja čustva na njo in dejansko sploh nič noče z mano. Pa sem po eni strani s tem zadovoljen, po drugi pa zaradi zagledanosti ne.
Čustveno varanje? Ne vem, jaz temu pravim emocijonalno varanje. Ob večerih si po mojem, pač nebi smela privoščiti in si pisati z drugimi fanti. Če imaš partnerja doma oz. če ga imaš si čas krajšaš z njim ne s sodelavcem. Teme so vse kaj drugega kot služba in osebne težave…

Moram sicer priznati, da sem dolgo časa bil izvzet iz planeta samskih, pa sem na novo priletel spet vanj. Tako da se je vmes očitno marsikaj spremenilo. Pisanje in flirtanje je po novem nekaj normalnega in samo fizično varanje velja za tisto “pravo” varanje. No sam nisem tega mnenja…

Mogoče res preveč razmišljam o vsem skupaj in me zato samo še bolj emocijonalno prevzema. Bo potrebno postaviti meje oz. hoditi na pijače v skupinah. Povedati kriterije in postaviti meje.
Hvala!

Ja o čem se pa bi ona menila.

Zadeve si se lotil res kompletno napačno, bi znal bit razlog v tem, da dolgo nisi bil samski. Vem kako je to, sem bil nekaj let nazaj v enaki situaciji kot ti in tudi neroden.
Prvo razčisti kaj bi ti sploh rad od nje? Če bi jo rad samo ruknil, nevem kaj nekaj kompliciraš in otežuješ zadevo sam sebi in njej. Če res ona 90% stikov navezuje, je to jasen znak da hoče nekaj od tebe. Po vsej verjetnosti v obliki ca. 17cm dolžine in fi5cm. Terapevtska pot je dober recept za to. Poslušaj njene probleme, prej kot slej se razneži in pade.

Če pa hočeš nekaj bolj dolgoročnega, pa se stvar zaplete. Ne sanjaj o čustvenem varanju, saj nisi ti jezus ona pa marija devica. To kar s tabo počne je tipanje terena za preskok na novega žrebca. Torej od tukaj naprej je stvar zelo jasna. Nesrečna je, torej jo osreči s tem da jo narediš samsko. Potem pa vidiš kam pot dalje pelje.

Zakaj se nebi dobro končalo? In kaj bi to naj sploh pomenilo? Da bo en mrtev obležal? Lahko na stvar gledaš tudi čisto iz drugega zornega kota. Jaz sem na naskakovanje sodelavk vedno gledal kot popestritev službenega časa. V službi se malo podžigata, je sploh zabavno ko drugi nič ne vedo, zvečer pa akcija.

Eni res znate sami sebi komplicirat življenje čisto po nepotrebnem.

markorr

To je navadno kurbanje.

In kaj bo ko se naveliča njega? Bo menjal skužbo ker je nebo hotel gledat?

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/52-letnika-v-mariboru-ustrelil-zaradi-mascevanja-iz-ljubosumja/434362

Ne želi se žene/moža bližnjega (ni zastonj tale Mojzesova)

Če bi si pa ona rada dvigovala ego/socialni status s flirtanjem, pa nej to počenja s kom drugim.

Jaz bi se distanciral, sploh če se te da tako enostavno spodnesti.

New Report

Close