Najdi forum

Pozdravljeni,
imam tezavo,
s fantom sva skupaj 1,5leta, ni vec strasti, samo se ziviva skupaj,…. Skratka katastrofa.
Sem pa junija spoznala precej starejsega moskega s katerim se prekleto dobro razumem, veliko iskric je med nama. Stojiva si ob strani, poslusava in razumeva se. Je iz tujine iz zdak ze 2ic prihaja v SLO zaradi mene. Ne vem pa kako razloziti starsem da imam precej starejsega moskega? :/ Jutri naj bi priletel v SLO a sploh ne vem kaj reci da seem odsla od fanta (sicer mama ve da ni briljantno) k moskemu ki me razume, podpira a ga oni ne poznajo (to za njih pomeni da je “morilec” “prevarant”….) 🙁 Res bi rada zacela novo zivljenje z njim. Redko se tako ujamem s ljudmi ampak on je res nekaj posebnega. Nikakor pa ni enak zacetek kot je bil z trenutnim fantom. (custva mislim) samo kak nasvet rabim.

Če je starejši ima zagotovo że nekaj za sabo.Kaj pa sploh veš o njem? Mogoče niti tega da ima żeno in otroke in je mogoče vrżen iz stanovanja? Preden res kaj odločilnega storiš ga raje preveri barab je poln svet

čudno da ti ni še nihče napisal nobenega odgovora in nasveta

jaz bi na tvojem mestu bila previdna…v začetku je povsod lepo in fajn.
ni zastojn pravilo da so medgeneracijske razlike kasneje veliko jedro spora.

trenutno ko se vidita za dva dni je super, kaj pa ko se življenje vrne v svoj ritem obveznosti in odgovornosti. potem tudi pri vama ne bo več strasti ( utrujenost, obveznosti -svoje terjajo) in ker je on starejši ( malo poglej kako funkcionira tvoj oče- če sta podobne starosti) tak bo tvoj partner v svojem domu.
in se potem odloči če želiš tako življenje ali ne

nova
Uredništvo priporoča

Ne pa ni. V bistvu ga sploh ne poznaš. Ko imaš sama izkušnje nekoga komaj spoznaš ko živiš z njim.

Glede starostne razlike pa zelo podpiram tole formulo za izračun minimalne in maksimalne starosti partnerja “da ni že preveč čudno”.

Najmanjša starost partnerja = tvoja leta / 2 + 7
Največja starost parnetja = (tvoja leta – 7) * 2

Torej če si ti stara 20 je to (20 – 7) * 2 kar je 26.

Ugibam da je tvoja simpatija še starejša. Samo v razmislek.

Najprej počisti v trenutnem razmerju. Potem pa začenjaj nov odnos.
Kaj boš pa s tem, s katerim si se ujela, boš pa že pogruntala. Če je res pravi zate, boš tudi staršema to povedala in slej ko prej bosta to morala sprejeti.
Vprašanje pa je, kakšno prtljago ima tvoja nova ljubezen. Ne hiti, da te kaj iz njegove malhe ne preseneti.


Kakšno je vajino premoženjsko stanje in tega starejšega ? Za slednjega verjetno dobro, če “kao” v Slo prihaja samo zaradi tebe.

Kaj fant dela (če dela) oz. študira ?

Možno, da te samo “biologija srbi” (i.e. hypergamy).

New Report

Close