Najdi forum

Oj.
Ker ne vem na koga se naj za nasvet obrnem, sem se odločila, da bom vas tukaj povprašala kaj narediti v mojem primeru. Torej, stara sem 22 let in pred 6 meseci sem končala zvezo, ki je trajala 3 leta in pol in me je res spremenila v osebo, ki je ni več noben poznal, v slabem smislu seveda. Ampak to ni bistvenega pomena. Pač res nisem mela srca, da bi to končala, ker sem imela fanta res rada in sem ga ljubila itd. No ko sem zvezo končala je bil to za mene zelo velik šok, čeprav med nama zadnje pol leta ni bilo več nekega spoštovanja, ljubezni, razumevanja, sodelovanja… no in ko sem to končala mi je mami res zelo stala ob strani, vsak dan sva se pogovarjali po telefonu, saj študiram v tujini. jemala sem tudi persen, ker me je pač pomirjal, da nebi o vsem skupaj razmišljala preveč itd, No zdaj res redkokdaj sploh pomislim na tega fanta, ker mi je pač škoda časa, da bi o njem razmišljala, ker me je res zelo prizadel s svojimi dejanji. No ponoči ko pa sem spala, da sem vsak dan, več kot pol leta sanjala fanta s katerim sem bila skupaj v osnovni šoli in s katerim sma bila res zaljubljena in se imela rada- če primerjam z bivšim neko čisto drugačno povezavo- vse je bilo čisto drugače. Pač po koncu osnovne šole sva kr naenkrat izgubila stik in šla vsak za sebe dalje. Od takrat se nisva nič slišala. No in vsakič ko sem ponoči sanjala, sem sanjala tega fanta, ki me je tolažil in mi stal od strani ter me podpiral pri tej odločitvi, se z mano pogovarjal… To se mi je zdelo res čudno, ker mi je bilo zelo hudo, potem pa sanjam nekaj čisto tretjega…. wtf kaj te je to sem si mislila… Tudi v času zveze sem tega fanta sanja velikokrat, svojega pa samo 3x. Pač to je res čudno. Ker sem si mislila, da pač oni iz osnovne še mogoče kdaj misli na mene, al kak bi temu rekla, sem se odločila, da mu nekaj napišem- prek fb, ampak vseeno. No pol sem mu nekaj časa pisala, vendar vedno dobila občutek, kot da se noče z mano pogovarjat. zato sem mu predlagala, če se dobima kdaj na pijači ko pride nazaj v slo in je reko, da nič ne obljubi. To je bilo to. Potem sem mu zopet pisala čez kaki mesec, ni pokazal nekega interesa in zopet sem pol prenehala s tem. Nazadnje sem mu pisala, prejsnji mesec- od začetka se je vidlo da se je sprostil, ker je bil pogovor kr zabavn, ampak nikoli me ni nič vprašal, ali pa da bi on začel pogovor al pa kaj. potem pa kr naenkrat nekaj napišem in sploh več nobenega odgovora pa nič. Čudna… fantje so res čudaški… V petek mu čestitam za rojstni dan, in mi napiše hvala ti pa zraven smajlija. Napredek, ampak samo kratkoročni…. hahaha mi lahko kdo razloži kaj je z mano narobe, da še kr naprej razmišljam o njem, in hočem, da bi zopet navezala stik, se mela itd… ker sva bila v osnovni dejansko najboljšša prijatelja, ki sta bla pač skupaj. Mogoče bi blo bolje, da mu napišem, zakaj sem ga dejansko dodala kot prijatelja in mu po 7 letih začela pisat- da je to bilo zato, ker se mu dejansko hočem iz srca zahvalit, ker mi je v težkem času full pomagal- sicer ne da bi to vedel, ampak vseeno… mogoče pa bo takrat začel drugače ramišljat al kako… Prosim za vaše nasvete. Vedno znova se namreč odločim, da me že boli k** za vse skupaj, ampak potem si nekako vedno znova premislim in upam in čakam na to da bo mogoče kaj vseeno napisal in on začel pogovor. Ampak tak al tak vem, da se to nikoli nebo zgodilo. Predvidevam, da je zdaj ravno v slo- ker je mel rojstni dan in tut za pijačo nič ne napiše… kaj mi svetujete?

Pozdravljena.
Sanje nas včasih malo zavajajo. Fant o katerem si sanjala in s katerim si se dobro razumela v osnovni šoli ni več isti, kot je ta oseba sedaj. Tudi on je v vsem tem času živel, se spreminjal in imel različne izkušnje. To, da se ti je sanjalo o njem ne pomeni, da je mislil nate. Oseba, o kateri se ti je sanjalo obstaja le v tvojih sanjah in simbolizira idealizirano obliko odnosa. Natančnejša analiza sanj bi ti lahko povedala več o tem, kaj se dogaja s tvojim odnosom do nasprotnega spola.
Pozabi torej nanj in pojdi naprej s svojim življenjem, tako kot gre on naprej s svojim. Obstaja sicer verjetnost, da se bosta še kdaj srečala a je majhna zato se ti s tem res ni potrebno ukvarjati.
Prej ali slej se boš znova zaljubila v nekoga resničnega, ki ga verjetno zdaj še ne poznaš in takrat boš vedela, kaj od zveze s partnerjem želiš.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close