Najdi forum

Moj se trenutno ukvarja s poročeno żensko.Ko prekine z menoj ali se spreva poišče njo,ko se spre z njo poišče mene.To mu je dolgo časa uspevalo dokler ga nisem odkrila. Pogovor ne pomaga .Sumim da je takšen njegov żivljenski slog in mi obljublja nekaj česar ne more zaključiti . Pri obema mu gladko uspeva .Sicer imam kovčke że spakirane ker odhajam jezna,izigrana in prizadeta predsem pa ogorčena saj ga ne moti da je njegova ljubica prijateljeva żena in celo obnaša se do nje kot da je samska. Očitno sem żivljenje posvetila prevarantu in lażnivcu ,narcisu….Ne vem na misel mi je začelo prihajati da je moten in nevaren. Bojim se da me bo prepričal spet v kaj kar bo laż.

Jaz verjamem, da, če se pravilno poravnajo planeti, se lahko v komerkoli prebudi vest – začne govoriti resnico, popravljati napake, sprejemati odgovornost,…
Mislim pa, da je tvoj SVETLOBNA LETA od tega in, da moraš stran. Nesmiselno bi bilo pričakovati, da se bo obrnil zaradi tebe.

Ampak, kolikor poznam vas, ženske, verjetno nisi prišla po nasvet, ne? Si se samo prišla malo zventilirati? 🙂

Sodobne ženske to preprosto iščete, ker po večini niste imele fotrov in sploh ne veste kakšno je normalno obnašanje moških. Znani slovenski psiholog je rekel, da so slovenke obsede z moškimi ki imajo hudo napako (lažnivci, varalice, prevaranti, goljufi) ker imajo občutek odrešeništva. Pa bi se kar strinjal. Lahko se tolažiš s tem da nisi edina. Takih moških je danes ogromno, so se fajn naučili manišpulacije.

nova
Uredništvo priporoča

Bojis se, da te bo preprical v bekaj, kar je laz?

Ce si naivna putka tutka, te seveda bo. Kriva da si nasedla, bos ti, ne on.

Kufre imas spakirane. Kaj se cakas? Odpeketaj skozi vrata in se ne oziraj vec. Pusti njega in njegove fore. Ocitno se je nekaj grdo zalomilo med vama, da je sel drugam. Pomanjkanje komunikacije, spostovanja ali pa dolgocasje. Dejstvo je da je on izstopil iz vajine zgodbe in s tem prekinil zavezo. Glede na jojo ucinek se sam ne ve, kaj bi rad ali pa mu to se kako pase. Ti pa ves, da tega noces, torej je cas, da nadaljujes solo.

Kufre ima spakirane, da mu pokaže, da misli resno. Šla pa ne bo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

odidi ne glede na to kako težko je…splača se

Ko pridejo dobri fantje jih ponavadi zavrnete, ker kvazi nimajo hrbtenice,samozavesti bla bla. No vam želim vso srečo pri takih moskih 😉 se celo privoscim jih vam 😉

Pri obema mu gladko uspeva…
**************************

Srž vsega problema je ta stavek – “uspeva” pa mu zaradi tvoje labilnosti, po svoje ti tak položaj paše ? Vsaka ženska z jajci bi imela kovčke že razpakirane kje drugje..

LP, Moški

New Report

Close