Najdi forum

Pozdravljeni/e
že dolgo prebiram forume o resnosti samskih punc, komentarjev je zelo dosti ampak koliko je zaslediti samo od moških, mene bolj zanima žensko mnenje, kam zahajajo, kje se jih da srečat, bližam se 40 letu, in klubi za mlade niso več zame

zdaj tak kot je navada na tem forumu se jih bo nekaj najdlo, ki bojo popluvali to temo, da moj pravopis ni dovolj dober, jebi ga če sem štajerc

v večini ne hodimo nikamor.
smo kar doma z otroci, urejamo hiše in okolico.

štajerc.

bolj iščeš bolj ne najdeš..

nova
Uredništvo priporoča

hvala za odgovor

Zdaj veš…pozvoniš pri urejeni hiši z urejeno okolico in..tadamm 🙂

hahahah…ja verjetno ja 🙂

dobro razmisljanje, logicno

ko boš delil odgovor, ga deli še z nami ki imamo podobne probleme 😉

Jaz sem bolj ali manj doma. Če že, grem na kakšno pijačo s prijateljem ali prijateljico in to je to. Zabave, ponočevanje ter spoznavanje zadetih tipov tam, me ni nikoli zanimalo.

Za takšne zapečkarje so bolj ali manj edina rešitev kakšni zmenkarski portali. Sicer za moške tam gor je kar bedno, ker jim menda ženske v 99% sploh odgovorijo ne. Ampak ne takoj obupat. Poznam 2, ki sta se našla na portalu in jima super laufa.

no tako je..
vse smo bolj ali manj ….v službi,z otroci, doma. kakšna pijača z prijateljicami, druženja privatne narave…

vsi ki ste iz Ljubljane, Maribora in večjih mest imate polno nekih dogodkov za samske

me ki smo pa bolj iz odročnih krajov pa lahko samo upamo da kakšen princ na konju prijaha mimo 😉 pa da ima tako srečo da smo ravno takrat glih doma 🙂 😉

Meni se pa zdi, da je ravno v bolj odročnih krajih socialno življenje še bolj pestro. Obstajajo društva, tečaji, športne aktivnosti … Seveda ni povsod enako.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

tak da si morem konja nabavit 🙂

Povsem enako je pri meni. Ampak ti portali so obupni. Sami poročeni fukhfehtarji visijo gor.

zaradi takih pa polj samski ne moremo do željenega cilja, tako da eni obupamo zaradi takih stvari drugi pa zaradi drugačnih

se sprašujem kje še koga sploh spoznati…

sem mislil da je za punce lazje

Na portalih in organiziranih zmenkih je po mojih izkušnjah tako, da je ogromno neresnih in z nerealnimi pričakovanji.
Prav tako je večina organizatorjev dogodkov neresnih in jih zanima samo zaslužek.

Kljub temu, se najde kakšen biser, čeprav na načetku mogoče ne izgleda tako.

Ne iskat princese, ali princa na belem konju.
Ne pričakovat, da se bo na prvi pogled ne vem kaj zgodilo. Prvi vtis je pogosto napačen.
Bodite vztrajni in ne pričakujte preveč.

Sam sem svojo ljubezen spoznal na organiziranih zmenkih.
Prvič je obkrožila ne.
Drugič sem se po “zmenku z ujemanjem” pritožil organizatorki nad ujemanjem.
Po tretjem dogodku, sva se zmenila za večerjo.
Večerja je bila polomija. V restavraciji ni delovala klima, bilo je soparno, za sosednjo mizo je bila mlada družina z otrokom, ki je neprestano jokal. Vsakič, ko je natakar prišel do mize, je zasmrdelo po wc-ju…
Kasneje mi je priznala, da ji je bil od vsega všeč samo čaj.
Naslednjič sva šla v adrenalinski park. Ker se je bala višine, sva hitro zaključila.

Zdaj je približno pol leta po prvem zmenku. Zatreskan sem kot najstnik, da skoraj slišim planke žvižgat.
Mislim, da ona tudi.

Stari, ti si legenda. Po vseh polomijah ti MISLIŠ, da je ona zatreskana? Bravo, Nekdo30 ni več sam v klubu: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11034172
Kar preberi, kako se mu smejijo. Tako se jaz tebi.

Kaj imas od posmehovanja? Resno, na forumu Custvena inteligenca si.

za esp_55

Me veseli, da sem te spravil v dobro voljo. Smeh je pol zdravja.

Menda ja ne misliš, da se v vmesnem casu ni zgodilo nič, kar bi odtehtalo neumnosti ?
Ne moreš vseh po sebi sodit !

Tudi sedaj se nama sem in tja še pripeti kakšna nerodnost. Kljub temu imam na koncu dneva na obrazu nasmešek. Vzrok za ta nasmešek mi pomeni več, kot mnenja vseh internetnih trolov skupaj.

Da ne bo kakšne nejasnosti:
Mislim, da je vsaj približno toliko zatreskana, kot jaz.

New Report

Close