Najdi forum

Nekaj vprašanj o nedolžnosti

Pozdravljeni, potreboval bi predvsem pomoč punc. Moja punca je še nedolžna, približujeva se tej fazi najine zveze, ko bova delala na tem, da to spremeniva. Ker sam še nikoli nisem bil s punco, ki bi bila nedolžna, me zanima nekaj stvari. Predvsem to, kako bi ji jaz lahko pomagal, da bi bila izkušnja zanjo čim bolj prijetna. Ji lahko kako pomagam, da jo čim manj boli? Katera poza je najboljša in za punce najlažja. Da moram biti nežen in delati počasi mi je jasno, obstaja še kaj, kar bi ji pomagalo?

Hvala za pomoč.

Veliko predigre. Ne navali ti nanjo, naj bo ona zgoraj, pust, da si ga da sama not. Za prvič naj ne ostane dolgo not, končaj čimprej. Pa ne predolgo čakat do naslednjega odnosa. Je pa različno. Nekatere ful boli, nekatere sploh ne.

PREDIGRA ( oralni seks, božanje… ) punca more bit sproščena in vlažna spodaj, tako bo manj bolelo ( zna se zgodit, da ne bosta mogla v prvih nekaj poiskusih, če bo slučajno živčna, ker bo v krču). Glede položajev se meni zdi najboljši misonarc ali položaj podoben misionarcu, kjer ti samo da noge na ramena ( ta je bil zame opitimalen, ker tako moški lažje prodre in s tem manj boleče). Zna pa ta prvih nekaj odnosov mejiti na bolečino, da ne bosta presenečena.

Morem te pa pohvalit, da si eden tistih, ki se dejansko trudi, da bi bila vajina izkušnja za oba kolikor se da prijetna.

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo, hvala za pomoc. Glede na to, da je to za punce zelo pomembno (vsaj vecino) bi ji tudi jaz rad pomagal, da bi bilo zanjo cim lepse. Ker sam nisem se nikoli s punco, ki bi bila nedolzna je vsaka pomoc dobrodosla 🙂

New Report

Close