Najdi forum

Kako jo ogovoriti? Pickup line..:)

Pozdravljeni,

bi prosil za pomoč, če mate kako idejo :)…v lokalni trgovini (s hrano) mi je všeč prodajalka pa bi jo rad povabil na kavo ali jo prosil za številko na kak hudomušen način…. :).

Kilo kruha in tvojo številko, prosim? 🙂

Hvala za predloge in domislice!

Matej

Potem je pa že boljše, da rečeš “kilo številk in tvoj kruh prosim”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Reči, da ti napiše številko kamorkoli, samo na škrnicelj od kruha ne, ker drugače se ti bo takoj strdil.
Če je to slučajno mercator, lahko rečeš, da zbiraš telefonske od vseh sosedov.

[i]All men are cremated equal.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Al pa ce narocis zemljice..;)

Hahaha 🙂 Sej ne da ne bi, bom pa hitro dobil šamar prej kot žemljice… 🙂

Dobra…:))) Vseeno je pa fajn, da takoj ne omenjam besed trd, strdil, žemljice…..vsaj v začetku ne… 🙂

:))

Življenje je kratko in ti preveč kompliciraš.
Moji nekdanji punci, zdajšnji ženi sem lepo povedal, da mi je všeč, kar tako:
https://www.youtube.com/watch?v=XuaC3dXayAs&t=100s

Toliko glej, da jo povabiš v sredo za petek zvečer ali soboto. Da ti ne bo rekla, da ima kaj takega, kakšne obveznosti.

Mal pejd na YT in vtipkej:

– pickup lines
– asking a girl out
– man hitting on woman
– picking up girls

pa še malo kombiniraj.

whatever YT kanal ima tako izvirne, kot “creepy” pristope.

Lahko bi tudi enostavno rekel, da ko dobiš račun v roke…

Ti: “Oprostite, nekaj ne štima s tem računom ?!” (šokantno zamišljen izraz na obrazu)
Ona: “Kaj pa ?” (malce prestrašeno)
Ti: “Tvoje ime je zapisano gor, samo manjka mi pa tvoja telefonska številka” (nagajih pogled in pomežik)

Pač na marsikaterih računih, ki jih dobiš v trgovinah, je gori napisano ali samo ime ali pa tudi ime in priimek, če si pozoren.

New Report

Close