Najdi forum

Živijo!
Imam samo eno vprašanje 🙂
Okoli leto pa pol nazaj, sem spoznal čudovito punco na eni rekreaciji, ki se je odvijala v mojem mestecu. Na začetku sva bila zadržana drug do drugega, ampak skozi čas sva se začela vse bolj pogovarjati in tudi družiti. Punca mi je postala neverjetno všeč, saj je zelo luštna, nasmejana, pozitivna in zelo rada se je ukvarjala s športom.
Te rekreacije je organiziralo neko društvo in se je na njih igrala odbojka, košarka, nogomet itd… Pri vsakem športu sva bila skupaj in tudi po rekreaciji sva še ostala kakšno uro v dvorani in sva se podajala, pogovarjala in malo hecala. Ko pa sva hodila domov iz teh rekreacij sva imela neko foro s pesmijo The show must go on, ne vem zakaj ampak zmeraj ko sva šla domov sva jo poslušala in pela.
Razlog zakaj nisem nikoli ničesar poskusil je ta, da ko sva šla na kakšno pijačko je velikokrat govorila o enem fantu, ki je njen najboljši prijatelj že zelo veliko let in sem nekako dobil občutek kot, da je zaljubljena v njega. Ta njen kolega pa ima punco, ona pa ni imela še nikoli fanta.
Po parih mesecih sva se začela videvat veliko manj…parkrat sem ji še pisal, če bi šla na kakšen izlet in zmeraj je rekla, da trenutno nima časa in takoj ko bo imela čas mi bo povedala in bova nekam šla, ampak se to žal ni zgodilo. Sem si pač rekel verjetno je bolje, da ji ne težim, če bo želela mi bo že pisala. Žal je pa tudi šla študirati v drug kraj, kjer tudi živi v študentskem domu.

No zdaj je ubistvu minilo eno leto odkar sva se nazadnje videla, vozil sem se domov in sem bil sam v avtu, na cesti pa je bila ogromna gneča. Malo sem z mislimi zataval in sem začel razmišljati o njej, kaj dela, kako je, je mogoče dobila fanta, kako ji gre na faksu itd…in kar naenkrat se na radiju začne vrteti muzka The show must go on. Ravno ko sem začel razmišljati o njej se začne predvajati ta muzka.
Zdaj me samo zanima, če bi bilo čudno, da bi ji to napisal? Nekako bi rad obudil stik, ker je bila punca res zakon. Dejansko ima vse kar bi si želel, zelo rada se heca, je zelo nasmejana, pozitivna, rada ima šport, zgovorna itd.. Nekako bi rad probal resneje, da bi jo vprašal, če sem kdaj imel oziroma če imam kakšno šanso pri njej. Ali je bolje, da na vse skupaj pozabim? Ker nekako se mi zdi, če bi ji bil vsaj malo všeč bi verjetno že šla na kakšen izlet z mano. Kaj mi svetujete?
Hvala in lep pozdrav

Ne, seveda ne bi bilo čudno. Napiši ji, dobi se z njo, povej ji kako ti je všeč … če imaš srečo je še samska in pripravljena na zvezo, če ne pa boš vsaj vedel, da je ta vlak že odpeljal.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close