Najdi forum

Stvar je sledeča: Lansko poletje sem na zabavi spoznala nekega fanta. Takoj sva se ujela v pogovoru. Začel mi je tudi psati na fb in me vabiti na pijače. Ker sem v tistem času imela fanta, z njim nisem želela na pijačo. Letos pozimi pa sva se ponovno videla na neki zabavi. Začutila sem takojšnjo privlačnost in ujemanje v pogovoru. Prosil me je za številko in mi je ponovno začel pisati. Nekajkrat sva skupaj šla na pijačo, sprehod. Čez kakšna 2 meseca sva postala tudi intimna. stvari v odnosu se niso spremenile. Kakšne 3 mesece po tem pa mi je rekel da njemu ni do resne zveze, ker na njo ni pripravljen. Ali mi lahko nekdo prosim pove zakaj mi še vedno vsak dan pošilja smse, me vpraša po počutju, mi daje komplikmente, če pa mu ni do resne zveze? In ali obstaja še kakšno upanje da nekoč pa mogoče bo kaj? Najlepša hvala za odgovore

Vsaj malo mu je do tebe, sicer ne bi imel občutkov krivde. Morda mu je tudi precej do tebe, dejstvo pa je, da se boji resne zveze. Vprašanje je kaj hočeš ti? Si pripravljena dobivati se z njim občasno in brez obveznosti?
Morda bi bilo dobro, da se o svojih pogledih na resne in neresne zveze enkrat na kaki pijači pogovorita, kar tako brez obveznosti.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

pomoje ne ve, kaj bi rad. če ti ustreza tak odnos, potem okej, če ti ne, pa čaw baw.

nova
Uredništvo priporoča

Lušna si. Vprašaš tu na forum, kot da smo ene jasnovidke 🙂 Zakaj ga pa ne vprašaš? Enostavno ga vprašaj, kaj pričakuje od tebe. Zakaj te še kontaktira?

Kako naj bi mi vedeli, kaj on misli in zakaj nekaj dela. Če ti je rekel, da ni za resno zvezo, pač ne želi biti s tabo. Morda ti pošilja sporočila samo zato, da te še malo kuri, ker vmes peca ali pa hodi z eno drugo, pa bi te rad imel na lagerju. Kaj ti jaz vem, kaj ta tip hoče. Če pa ga boš vprašala, ti bo nekaj moral odgovorit. Zanašaj se na svojo intuicijo. Če se ti bo zdelo, da je glumac, potem pusti vse skupaj. Veš, koliko je še fantov tam zunaj? Ki te bodo imeli zares radi, samo tebe?

Intimna sta bla, njemu je to dovolj in bi ostal samo pri tem. Tipičen nedozorel fantič.
Ne želi si resne zveze, ker potem ne bo smel biti intimen še s kakšno drugo, ki mu bo slučajno všeč.

Pripravi ga do tega, da naj kaj več naredi za tebe. Saj znate to ženske dobro. Bodi hladna, kasneje odpisuj, včasih malo nesramna. Ti bo po reakciji vse jasno. Ni mi sicer čisto jasno kako ženske pristajate v takih odnosih, ampak to je očitno realnost današnjega sveta. Odlično se razumeta, skos ti piše, za seksat je dobil, ampak njemu ni do zveze. Otrok in egoist obenem. Kaj boš s takim?

New Report

Close