Najdi forum

Prijatelj. fejst za pogledat izobražen dečko ma res kot iz škatlice. Skupi sva hodila na faks potem smo šli vsak svojo pot in se še vedno redno videvali. Tko enkrt na tedn, dva kar je čisto dovolj. Pri teh letih 25,26 je normalno da imaš že neko punco. No on jo je dobil nato zadnji izmed nas in evo. Opazu sem da je po parih mesecih postal živčen, nič mu ni blo do družbe, kar se zveze tiče pa je fural uno happy couple z večerijicami supr fb profil itd.itd. Ampk…prijazni fantje seveda dobijo najbolj sitno bejbo. Dečko se je mal enkrt mal napil odpru in povedu mariskaj in me vprašal za mnenje. Nvm punca mi pa že od začetka, ko je je predstavil ni potegenila. Sej vse lepo, pridna na faksu itd. ampk une daddy issues in iskanje pozornosti scene, nekdo ki jemlje pa nč ne da nazaj. Sam ajde ne bom jst z njo briga mene. Iskren kot sem sem mu pač odgovoril: Glej punca je očkova punčka, vsaj kolikor jo jaz bežno poznam in načeloma zelo hitro precenim ljudi ti pa si preveč dober do nje, sploh glede nato da nisi tok v k..da bi se zj mogu trudt, ker roko na srce je deklet ko listja in trave, še vedno si ktero staknu( podru jih je precej zj kolikor je to sploh pomemben podatek) sploh če nisi en zavoženec. Ampk če ti kaj ni pri njej kul in z njo prav bodi dec in reši to z njo, ker če je taka do tebe je to zato ,ker ji ti tako dovoliš in jo postavi na realna tla. Ker mogoče si samo tega želi in je to shit test, če pa je v resnici to dela, ker misli da je prav, pa glej- zadost velik frajer si da lahko dobiš ktero koli pusti jo nekam in vsej nekrt pokaži da nisi samo lep in idealen ampk imaš j…in samozavest. Ne mi kle jokat. In evo ga tip zameru zj se kr neki izmotava da ni časa se spet dobimo itd. Iz drugi virov zvem da se je preselil mel vselitveno žurko jst o tem ne vem nič, no pa to da mu bejba še vedno namoreva in da se je skoz neki on/off. Jst pa lj mar mi je in nočem da zj misli da ga ne maram al kolikorkoli si je tip pač razložil. Konec koncev mu želim da je srečen. Ama moj jezik je predolg ampk iskren in sam sem imel podobno izkušnjo z neko punco,ki sem se je potem hvala bogu znebil(slava ji), mogu pa sm to preklopit sam pri sebi da mi pač sranja res ni treba prenašat in spoznal mogoče tisto pravo ,ki razume, ne teži in se je sposobna pogovorjat kot odrasli ljudje. Kk se naj mu spet pribilžam ne da bi ga spet nehote užalil. Morm rečt da si včasih želim da nebi bil tok iskren. Ker bi imel sigurno več kolegov. Kak pristop ubrati?

Probi z “oprosti”?
Drugače pa prijateljstva pridejo in grejo. Določena prijateljstva trajajo celo življenje, določena pa trajajo samo toliko časa, dokler so potrebna… za enega ali drugega udeleženca.
Če ne bo sprejel opravičila, potem ne rabiš preveč si belit glave in iskat razlogov. On se je tako odločil in to nima veze s tabo. Morda si mu nekaj razkril o njem, kar sam ni želel slišat in ti zameri. Drugič boš vedel, da se moraš pri njem malo ugriznit v jezik ali pa ga vsaj vprašaj, če mu poveš “zares” kaj misliš.

Jaz mislim, da si mu dobro povedal, mogoče preveč ostro za njegov karakter, ampak prav. Verjetno zdaj čuti, da ga imaš za preveč mevžastega in mu je pred teboj nerodno. Načeloma pa si mu povedal prav in dobronamerno. Če želi težave, ki jih ima rešit, bo moral pred partnerko drugače nastopit. Dejstvo pa je, da si iz nekih razlogov ne upa, ker ni kos prepirom in stresu, ki ga ob tem občuti. Če pa želi samo jamrat… kdo si pa tega sploh želi? Mislim, jaz bi naredil enako, ker jamranja ne prenesem. 🙂
Če bi se mu rad približal, mu pač povej, da si opazil, da se je umaknil in da pogrešaš njegovo druženje ter da si očitno rekel kaj preveč ostro, ampak da si tako čutil, da je prav in dobro zanj, da si imel občutek, da išče rešitev, da bi ti tako ravnal v isti situaciji in da ni nič narobe, če on misli drugače, da sta še vedno lahko prijatelja. V tem stilu.
Drugo polovico pa mora on opravit, to je sprejet, da imaš ti drugačen pogled, kot ga imam on in te pri tem lahko ohrani za prijatelja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close