Najdi forum

Nevem ali ji je do mene ali me ima samo za izkoriscanje

Pozdravljeni. Na zabavi sem spoznal punco s katero sva takoj zamutila. Vprasal sem jo za stevilkp da bi jo kontaktiral in res sem jo. Sla sva na prvi zmenel, vse je bilo vredu. Cez par dni sem ji napisal ce bi se ponovnp dobila. Tudi drugi zmenek je biu uspesen, se bolj kot prvi kajti spet sva zamutila ( se poljubljala ce komu ta beseda ni znana). Po koncu zmenka sva se dogovorila ozirom je dala pobudp naj jo kliln na snapchatu kjer se bova pogovarajala.. res sem jo, en teden je pogovor tekel dobro, potem pa mi enkat ni odpisal vec.. pocakal sel en dan potem pa ji napisal ce ji ni do mene oziroma kaj je narobe.. odgovorila je da je taksnja zaradi tega ker ima doma tezave.. rekel sem ji da razumem in naj mi pise ko in ce bo potrebovala nekoga za pogovor.. umes sem ji napisal ce bo imela cas da se spet vidiva, rekla je da bo in da mi sporoci kdaj.. potem sem jo 3 dni pustil na miru, po teh treh dneh pa mi je poslala Snapchat (pac video kako telovadi v fitnesu). Uprasal sem jo kako je in ali je ze kj bolje.. napisala je da se stvari umirjajo in da je bolje.. pac point je da ne vem ali punci ni do mene a mi tega noce povedat al pa me noce prizadet, al me ima samo za izkoriscanje. Res da sem razmisljal da ce ima tezave doma bi bilo razumljivo a po drugo strani ne vem ali govori resnicp ali ji pac ni do mene. Vsako vase mnenje bi mi bilo v pomoc. Lp

Po parih zmenkih pa res ne moreš takole ugibat. Če ti je všeč, se malo potrudi zanjo. Ne pa samo čakat kdaj bosta šla ven pa mal mutila. A ji je všeč hodit v fitnes? Pejt še ti v fitnes pa posnem video pa ji ga pošlji. Naslednjič gresta lahko v fitnes skupaj. Če po mesecu, treh ne bo efekta, potem pojdi naprej. Jaz tu ne vidim nobenega izkoriščanja. A jo moraš peljat v kino, na pjačo, na kosila in vedno vse ti plačaš? To je izkoriščanje recimo. Ampak če je bilo to 2x ni to nič.
Edino ne vem tole no, če sta že prvič zamutila, da nima ona navade mutiti vedno ko ji je kdo všeč. Pa saj to nima veze, dokler ni zveze, vidva pa tega nimata (še)… Če se bo pa na tvoja povabila začela izmikat al pa dajat butaste izgovore pa ji že ni tok do tebe.

Mogoče ni samska

nova
Uredništvo priporoča

sodeč po tvojem opisu se mi zdi, da če boš hotel izvedeti, ali ji je do tebe, jo boš moral to nekako v živo vprašati.

Za izkoriščanje česa pa bi te po tvoje naj imela? Tvojega časa? Mar ne odločaš sam, komu in kako ga boš namenil? Mislim, vem kaj želiš vprašat, vendar bodi malo pazljiv pri besedah.
Punca, ki tako hitro zamuti, si lahko tudi tako hitro premisli, to si kar zapomni. Ni pa to pravilo, ki vedno velja, je pa kar pogosto. Če hočeš kako bolj resno, ne pričakuj, da bo kar tako zamutila, kot je tale.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close