Najdi forum

Moja življenjska zgodba pod imenom

Seks, ljubezen in varanje

Te tri stvari se zelo dobro prepletajo. Se kdo sprašuje, kje so meje med njimi? Za ene skrajno levo, za druge skrajno desno. Kje pa je normalna meja človeškega razuma, brez vpliva vere in družbe.
Pri dobrih devetnajstih letih sem spoznal leto starejšo simpatično in zelo zgovorno punco. Prva priložnost naju je zanesla tudi med rjuhe in nekako sva se ujela. Bila je živahna in strastna, kar mi je seveda ugajalo. Meni je bilo to prvič ona pa naj bi imela za sabo že dve razmerji. Nekako je imela na seks zelo sproščen pogled. Tako da mi par dni po najini avanturi pravi, da je bila po tem še intimna z njenim prijateljem. Nisem posvečal neke pozornosti na te informacij, pri sebi sem si pa mislil, tvoj mož pa si res ne bi želel biti. In glej ga zlomka prav to se mi je zgodilo. Zaljubila se je in meni je seveda ugajalo, ker sem mislil, da imam vse pod kontrolo. Minilo je skoraj slabo leto, ko sem spoznal, da sem šel malo predaleč. V tem obdobju so najina srečanja bila skrivna, glede njenih staršev, tako sta delovala tudi moja predhodnika.Dovolil sem si biti njen uradni fant in spoznal njene starše, mama je bila zelo odločna in karakterno zelo močna ženska zato je imela tudi glavno besedo v družini. V tem, bi rekel za mene neresnem obdobju sva se večkrat pogovarjal o njeni intimni preteklosti, marsikatero podrobnost mi je zaupala, ki bi jo jaz raje obdržal zase, ampak nekako sem jo razumel. Mama je bila zelo ostra in je v tej zaščitniški veri res pretiraval. Priznam, da se mi je včasih celo zasmilila. Vzljubil sem jo, in ji v tem prehodu v mojo resnost tudi povedal, da ima vse atribute resne punce, da pa me moti njen odnos na spolnost. Nekako sem bil vzgojen, da pa le seks pride zaradi ljubezni ne ljubezen zaradi seksa. Zavedam pa se, da tudi sam nisem rekel ne. Večkrat sva se pogovarjala o teh stvareh, nikoli je nisem žalil, želel sem pa si, da bi razumela, kaj pomeni moškemu golo žensko telo. Ni je bolj intimne stvari, ko občuješ in opazuješ, kaj se dogaja z telesom v ekstazi užitka. Njena teorija je vedno bila , da nekaj v življenju moraš poskusit in da jaz tega ne bom nikoli razumel. Ker pač doma nisem imel omejitev in sem lahko šel. Sem ti rekla, moj si in rada te imam, ko sva se prvič ljubila. Nisem in zato tudi nimam slabe vesti, ker sem bila potem še z prijateljem. Po moje ni fanta, ki ga to ne bi motilo, zato se mi zdi prav, da sem ji te stvari tudi povedal, komu pa naj bi to razlagal. Nikoli nisem imel občutka, da bi razumela, da to ni dobra popotnica za resno zvezo. Enkrat mi pravi, da ji je žal, da mi je sploh razlagala te stvari. Ne razume, da sem se jaz zaljubil prav v to, ko je bila odkrita in se je odprla in mi s tem dala nekaj več osebnosti. Ne vem kako bi ji verjel, če bi bi rekla samo tebi je bilo moje telo takoj dostopno. Tako se tudi sprašujem, koliko je tu odkritosti, ko neka punca hodi z fantom več mesecev preden se mu prepusti. Hoče narediti dober vtis in igra ali si intime sploh ne želi ali pa ima celo za potešitev drugega. Bolj so mi všeč direktne in odkrite zato sem ostal pri moji usodi. Po dveh in pol letih je zanosila in od takrat ji tudi nisem več začenjal pogovora na to temo, ker tudi sam ne bi prenašal nenehnega pritiska. Moram priznati, da imava danes dva pridna študenta svojo hišo in se imava še veno rada, še vedno si jo želim in mislim, da tudi ona. Všeč mi je, da ne komplicira za brezzvezne stvari,oddaja pozitivno energijo in živi po načelih živi danes ne jutri. Tudi seksa se ne brani če seveda ni utrujena. Glede ljubosumja nimava problemov, pa čeprav dela v predvsem moškem kolektivu, nekako čutim da me ima rada tako da ji zaupam. Za nama je dobrih dvajset let zakona v katerih mislim da oba lahko rečeva, da so bili lepi in jih ne bi spreminjala. Zaposlen sem bil z gradnjo tudi pri vzgoji otrok pravi, da sem zelo veliko pomagal. Danes pa nekako pogrešam adrenalin ki se sprošča pri intimnosti. Mlad se nisem znorel, potem družina in misel, da bom umrl samo z izkušnjo ene ženske- ne. Želel bi da bi me razumela, da bi si tudi take stvari lahko zaupala. Ko sva bila v tem najinem za mene neresnem obdobju mi enkrat pravi, da je bil še eden vmes. Bil je poročen, simpatičen in nesrečen v zakonu,ampak seksala baje nista. Kar seveda nisem verjel, če ji je nosil celo darilca verjetno ni bil zadovoljen samo z poljubom. Skratka nisem spraševal po imenu in podrobnostih, ker tako ne bi spremenilo situacije. In ko sva v obdobju moje resnosti menjala njeno posteljo za večjo v katero sem tudi sam prispeval nekaj cvenka, je pod žimnico bila slika moškega z morskim ozadjem. Pravi to je pa eden iz morja, ko sem bila s sošolkami. Tudi tu nisem spraševal naprej ker sem poznal njen karakter, to kar se je odločila povedat je povedala, kar pa ne pa bo tako zanikala in nima smisla in tudi normalno je, da nihče ne bo povedal vsega. Skratka po tolikih letih sem mislil, da se lahko pogovarjava odkrito, v hecu sem ji predlagal če bi obiskala tale swinger klub v Sežani, Želel bi si neke take izkušnje, ki bi bila samo najina. Če bi imela ona v preteklosti bolj konzervativen odnos do spolnosti, bi ji tega seveda ne bi predlagal, ker bi jo s tem užalil. Pričakoval sem, da ne bo navdušena, ker pač tudi telo ni več tako kot si ga verjetno želi. Želel sem si samo pogovor na to temo, če bi pokazala vsaj malo zanimanja, bi mi dalo občutek da mi zaupa. Saj ne prideš tja in se vsi seksajo povprek. Pozanimal sem se pri lastnici in sem si ustvari neko sliko, ki temelji na nekem medsebojnem dogovoru in zaupanju.Mislim, da bi bila to izkušnja ki bi bila samo najina in naju bi še bolj povezala. Pogovor pa je potem skreni čisto drugam. Mislil sem, da sem ji v teh dvajsetih letih zakona dokazal da sem vreden zaupanja in je nisem obremenjeval z preteklostjo, ker če sem odkrit se tudi sam ne bi odrekel intimi. Jaz sem pač moški in moraš ti speljat zadevo in če si na začetku malo negotov ti to prevzamejo starejši. Ženska pa dejansko ne rabi narediti nič če si seveda želi, da se razumemo. Nekako sem ji hotel povedati, da jo razumem da je obdržala neke skrivnosti za sebe, tako kot tega iz morja in izkušnje o tem poročenem in,da si tudi sam želim kako izkušnjo.Pravi, sem bila pač naivna, da sem ti vse povedala, pa sedaj po tolikih letih mi omenjaš neke moške. Nikoli ti ne bi več povedala, če bi imela kako skrivnost. Ne vem želel bi si drugačen razplet imam občutek, da me ne razume in se bojim, da bom moral to izkušnjo pridobiti brez nje. Sam ne bom šel seveda v klub, če se ozreš okoli sebe in si dovoliš videti potencialne priložnost jih opaziš.
Še enkrat povem, da jo imam rad , jo spoštujem in jo tudi bom naprej, ampak se bojim, da me bo premagala radovednost ali želja po nečem novem. Upam in želel bi si da bi me razumela tudi jaz bi rad nekaj v življenju poskusil kot pravi ona. verjetno sem kriv sam. da sem tako hitro zajadral v zvezo, taka je pač bila usoda. Včasih se sprašujem, kake občutke imajo ženske, ki so mlade zajadrale v resno zvezo. Se tudi njim mogoče poraja želja po prepovedanem, neutečenem. Res je da se je potrebno potrudit ampak razumite, da si po toliko letih težko inovativen. Želel bi si trenutkov, ko si raziskoval, se dotikal in opazoval kako se odziva njeno telo. Po tolikih letih veze se nekako zgubi občutek adrenalina, ki preplavi telo. Sliši se čudno, da imaš ženo rad in jo spoštuješ in po vrhu vsega si jo še želiš, v posteljo bi pa šel še z drugo.
Sem zato pokvarjen? Nisem, nikomur ne želim nič slabega. Sprašujem se od kod nam take norme, nam jih je postavila družba, mogoče vera. A ne bi bilo lepše, če ne bi gledali na te stvari tako konzervativno. Ljudje se celo ubijajo zaradi teh stvari. Je to pošteno?
A ne bi bil svet lepši, če to v naši družbi ne bi bil, tako velik greh.

Želel bi si komentarja, ki bi prišel bolj iz strokovnih vod ali pa od oseb, ki imajo svoje izkušnje
na tovrstne teme.
Res pa bi rad slišal komentar žensk, ki so mlade zajadrale v resne zveze. Je tudi njihova fantazija usmerjena na stvari, ki se ne dogajajo v domači spalnici. Tudi njih kdaj obide občutek, da se najlepša leta iztekajo in da je tovrstnih priložnost vedno manj.

Mogoče mi bi kdo svetoval kako terapevtsko knjigo na to temo.
Skratka vsi pozitivni komentarji dobrodošli.

Lep pozdrav iz Maribora

V svoji izpovedi mešaš dve zadevi, ki med sabo nista povezani. Prva je tvoj sum, da te je žena v času vajine zveze najmanj enkrat prevarala, druga pa je tvoja želja imeti spolne odnose z drugo žensko. Zakaj to dvoje povezuješ? Ali meniš, da si – v kolikor bi bil 100% prepričan, da te žena nikoli ni prevarala – ne bi tega želel?
Gotovo je to eden od razlogov, da je žena zavrnila tvoj predlog za swingerski eksperiment. Če bi ji rekel samo, da si želiš swingersko izkušnjo, bi morda (če je primerno svobodomiselna), tvojo željo celo uslišala, a ker si to združil z očitki o varanju, do debate o swingerstvu sploh ni prišlo. Pomisli, če bi tvoj predlog sprejela, bi posredno priznala da te je prevarala (in to tudi če te ni).
Hkrati si morda s svojim predlogom nekoliko zamudil. Verjetno je v obdobju, ko ni več tako zadovoljna s svojim telesom in nima več toliko samozavesti in je tvoj predlog vzela kot znak, da zate ni več dovolj (do sedaj je očitno bila).
Kar lahko narediš je, da se opravičuješ, da si te teme sploh obudil in da jih ne boš več, in da tvoja želja nima nobene zveze s tem ampak s tvojim pomanjkanjem izkušenj. Toda če te zavrne, si zaključil.
Druga stvar, ki jo lahko narediš, če ti ta izkušnja (z novo neznano žensko) toliko pomeni je, da vzameš usodo v svoje roke in ženo preprosto prevaraš, če je to v tvojem moralnem kodeksu dopustno. Zavedaj pa se, da taka izkušnja lahko dodobra pretrese preostanek tvojega življenja. Če boš npr. poskušal omrežiti mlajšo žensko in ti bo to uspelo, se boš skoraj zagotovo zaljubil. To bo pomenilo, da bosta za tistih nekaj trenutkov užitka trpeli najmanj dve osebi, potencialno pa tri ali celo več.
Če spoštuješ svojo ženo in se z njo res dobro razumeš, ti priporočam, da pozabiš na izkušnjo z drugo žensko (razen če je žena dovolj svobodomiselna, da sprejme swing ali trojčka) … če seveda lahko živiš s tem … Ne boš ne prvi ne zadnji, ki je imel izkušnje samo z eno in nekateri so celo mnenja, da je to edino pravilno.
Vse je odvisno od tebe in od tvoje odločitve.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Glej, zanimiva je tale tvoja zgodba. Da misliti in če se postavim v tvoj položaj te nekako razumem. To bi bila lahko tudi kriza srednjih let. Zdaj si misliš, da bi te dodatne seksualne izkušnje izpopolnile, a vedi, to so samo sanje. Ker prava lepota življenja je v trdnosti, varnosti, občutku, da si ljubljen s strani svoje družine, da so in bodo vedno tu zate, če jih boš potreboval.

Lahko pa vse to zrušiš in spremeniš v prah. V trenutku lahko vse izgine. Imaš dva pridna študenta? Ta študenta te verjeto občudujeta in te imata za boga in si lahko predstavljaš, kako bi se počutila, če bi prestopil mejo in izdal družino?

Glej, tvoja žena je imela svojo zgodbo in ti si imel svojo zgodbo. In če sta si ustvarila skupno življenje, sta sprejela eden drugega z vso prtljago. Ustvarila sta lepo življenje sebi in otrokom. Ali je vredno, da zaradi neke nagonske potešitve vse to zavržeš? To si moraš odgovoriti sam.

nova
Uredništvo priporoča


Razumen človek ve kje so meje. Verski vidik teh treh stvari (Biblija npr.) ima realno zelo praktične in racionalne razlage, vendar če si bil kdaj okužen s katolicizmom, boš ali bi zasovražil tudi tisto o čemer se ne pridiga. In je ključno. Vendar se nisi nikoli poglabljal v to, ker si rajši omejenega fajmoštra poslušal.


Načeloma se išče mlajšo, vendar v tvojem primeru bi bilo “mlajše” že pedoBear varianta, zato odpade. Nasvet ? Počakal bi par let.
Torej nisi nič prej preveril, če je bila kdaj okužena s kakšno SPB ali ji kar rekel, da naj se gre testirat ? Nespametno.
Če je bila strastna itn. bi ti moralo že to povedati, da “ima prakso” oz. jo je imela. Spet, SPB. Isto je, če punca ni žgečkljiva, ker to pomeni, da so jo že tipi “šlatali” (best case scenario).
http://www.returnofkings.com/16837/24-signs-shes-a-slut


More Red Alarms ! Liberalka sigurno.
Če še ne veš, seks ustvari povezavo, inducira zaljubljenost, do katere ne bi prišlo, če bi človeka spoznal “trezno” (in ugotovil, da tukaj ne more biti ljubavi). Kdor izsiljuje s seksom, hoče manipulirati ali ima pa izredno premalo samokontrole. Do what thou wilt prerogative.


Tvoja podzavest se ti je oglašala, da to pač ni prav, da je takšna. Religious BS or not. Nisi (se) slišal.


Iluzija. Kontrolo ima tisti, ki je “hladen, racionalen”, nikoli tisti, ki je zaljubljen, ker vse vidi “rožnato”. Logika.
Zakaj si šel predaleč, kje, kako ? Realno se je spet tvoja moralna vest oglašala, ti si jo pa ignoriral.
Hmmm… že to glede staršev bi ti moralo dati malo mislit.


Mama je bila torej feministka, Oče pa neka mangina, cuck. More Red Flags.
To ti takoj signalizira “daddy issues”.


Glej zgoraj kar sem ti napisal glede indukcije.


Do what thou wilt je njena filozofija torej. Satanistična drugače. Torej ko in če bi njo kdaj drug “zahajcal”, bi brez pomislekov ravnala na podlagi svojih bioloških hotenj, trenutnega nagiba. Spet… Red Flag. Socio in psihopatsko vedenje.


Ne ti si se vanjo zacopal, ker že po pisanju deluješ “mehko”, skoraj pomehkuženo (sumim na dober troll story na celoten komentar drugače), ona je pa delovala “močno”. Iz kakšne družine sam prihajaš ? Isto kot pri tej punci – Mama močna, Oče nekako “odsoten” ?


Malce si poglej razne objave na ReturnOfKings glede razmerij in MGTOW pojem preden se boš naslednjič spet spuščal v nekaj kar ne razumeš.
Jah glej… če si rad “voden”, potem bodi pripravljen tudi na izgubo kontrole ali optimistično gledano kompromise glede tvojih vs. njenih želja. Ženske nezavedno poteptajo šibke moške. Kakšne še celo iz maščevanja, ker so recimo prihajale iz enostarševske družine, kjer ni bilo Očeta prisotnega in tako “simbolno kaznujejo Očeta”. Nahebeš pa ti.


Glede na njeno “spolno naravo”, bi šel narediti test za Očetovstvo, da nisi nek Cuck, pa še ne veš ne. V Ameriki morajo tipi plačevat “child support”, čeprav biološko, genetsko npr. niso Očetje danih otrok. Saj pravim, poglej si MGTOW.


Zakaj govoriš o otrocih v tretji osebi ? Ja a niso tvoji ? Če niso, potem si pač cuck definitivno. Še v Bibliji imaš realno opozorila glede tega (nasplošno za verze Google-aj Bible MGTOW), konkretno Pregovori 5:1-10. Zadnji verz govori o alimoniji in child support za nebiološke otroke.

Ostalo nisem komentiral, ker je jasno, da si premehak in sigurno je ona imela z vsemi vsepovprek “odnose”, vendar je dobro manipulirala s tabo, da si ostal priklenjen nanjo. Zato ti je pa dala praktično kadar si hotel, ni komplicirala (ker so jo mogoče prej med pavzo požgali vsi moški v njenem kolektivu npr.), itd.
Imela je tudi s tistim na sliki kaj, samo ti je lagala.

Tole ni pozitiven komentar, je pa “wake up call”.

Če tole ni dobra troll zgodba, se mi zdi, da si zavedna moškina oz. pač moški feminist.

Pa naredi test za Očetovstvo – da nisi vzgajal “prijateljevih otrok”.

Pozdravljen cuksallround,
Namenil ti bom samo par stavkov, ker ti kaj več nima smisla dopovedovati.
Rekel ti bom samo, da se mi smiliš ker imaš glavo totalno zabasano dobesedno z smetmi. Vidi se, da so ti ženske trn v peti in z takim pristopom boš z njimi vedno na sosednjem bregu.
Če dovoliš, ti svetujem, da spremeniš taktiko. Poskušaj jih razumeti do te mere, da si potem včasih lahko tudi kak korak pred njimi. Varjami mi, ženske znajo biti prav krasna bitja

New Report

Close