Najdi forum

Zivjo. Jaaz bi rabiil eno zelo veliko pomoc. Pac z punco sma se spoznama v sredni soli in cez cas postala par. Res je da sma sla zelo kmalu narazen vendar sma cez cas pristala nazaj skupaj in bila kar nekaj casa skupi nato sla spet narazen in nazaj skupii in pac vse skupaaj sma bila 3 lete v razmerju. V teh 3 letiih sem spoznau da je ona tista prava punca s katero si zelim ustvarit dom si zelim ustvarit druzino in biti srecen z njo do konca. Taksna punca kot je ona je nikolii vec nebom imeu. No in zele dobra 2 tedna nazaj sma sla narazen kajti sem sam zacel delati v tujini in res je da sem nardiu kar nekaj napak med najino zvezo mi jih je oprostiila mi dokazala da me ma najrajsi in mi dala nove moznosti. Sedaj je ona pustila mene ker ko sem prisel v slovenijo nazaj za 3 dni sem bil bedak in nisem sel do nje 🙁 . Zato mi je res zelo zelo zal ampak enako sem si zelel sam da pride ona do mene in ni zelela sam se se natrmu in tut jaz nisem sel k njej. In to punco bi zelo rad dobiu nazaj in ji dokazu da sem dober fant ji stau ob strani ji pomagal pa use ampak nevem kako res sem popolnoma brez idej priznam. Ker ze po 2 tednih se punca dobiva z drugim je do poznih ur skupaj z njim zunih itd a meni se vedno pove da me ma najraajs in da si se vedno zeli druzino ustvariti z mano. Ampak ce se vedno veliik cuti do mene in si zeli imeti druzino z mano je ne razumem zakaj hodi ven z drugimi pa ne niic.. Uglauneem na usak naciin bi rad to punco imel nazaaj in bil sreceen z njo sam rabim pomoc ker nevem vec kaj naj naredim ker sem popolnoma brez idej ampak nocem 3 letne zveze kar tako pozabiti in zaceti nekje na novo. Hvala za vse odgovore.

Očitno je, da nisi zrel za resno zvezo, zato naj se ti nikamor ne mudi. Če si nekoga želiš videti ti je vseeno, ali pride on k tebi ali greš ti k njemu. Narediš pač vse, da bi ga čim prej videl.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close