Najdi forum

Pozdravljene!

Mam en problem. In bi rabla samo vaše mnenje, nasvet kaj narediti. Imam enega prijatla. Poznama še že eno leto in se res v eno pogovarjama. Vse se je lepo začelo. Vedno več sma si zaupala, vedno bolj sma se privlačla. Prišlo je celo do tega da mi je rekel a me ljubi. Da hoče da sem samo njegova in o nikogar več. Da hoče samo mene. In pol sma ”bluzla”. Potem se je vse začelo.. Že prej sma se res veliko veliko kregala. On je postal ljubusumen, vedno bolj. Potem je enega večera ko smo šle s prijateljicami ven, sma s enim zabluzla in je to zvedel in ponorel.. Rekel je da me noče več nikoli videt. Da sem ga prevarala. Ampak če mene vprašaš to ni bilo varanje saj nisma bla skupaj. Ampak po enem dnevu brez mene, pisanja je mi spet začel pisat in sma prišla spet na stare tire. JK njemu sma šla da sma fu*ala in pri meni doma sma glih tak.. like vedno.. ssem mu enkrat rekla če me ma samo zato. pa je rekel k je polek mene mu fajn in je čist drugače kak pri kateri drugi. da mi tega neeb naredil.. če bi to vtel naredit bi me pre odjebl že ko sm aprvič. Vendar me ta dečko vedno ko se grem ven zabavat z priateljicami začne žalit kakšna kurba sem, da sem vlačuga, da se vlačim okoli, a me bojo zaj vsi tam pofu*ali. Od začetka je mel šee neko spoštovanje e temu lahko tako rečem.. ampak ko mi je pa to začel pravi pa sem popizdla. sem rekla da naj me ne žali več ker me bo izgubil. On je vedno lahko ven hodo, vsaki teden petek in sobota se napijavle in kadi pa dela norije pa jaz nesmem nič rečt. Meni pa podtika vse. Še prijatelj dolgoletni je prišel k meni na kavo pa je se pizdo. On pa se vozi pijan okoli, osvaja moje prijateljice, hodi k ”prijateljicam” na kafe, jim kao pomaga pri učenju, hodi z njimi v kino. Ljubusumen je na vse kaj je mene sploh pogledlo, kam sem jaz pogledla. potem ko sem mu rekla naj me ne žali več jee nekaj časa nehal potem pa je spet začel. potem sem mu napisala če nemore sprejet moje preteklosti, mene kot sem in se obnašat normalno bom jz šla. in je rekel okej. niti opravičil se mi ni za vse kar mi je reko. potem je res nehal.. danes pa mi je rekel da sem lepa le, ko sem feeeeeeeeejst namazana. in to me je res fejst prizadelo. hočem ga pustit. veliko dečkov sem pustla. njega pa nemorem. ker ve vse o meni, me pozna kak lasten žep, vedno je ob meni ko ga rabim in je dejansko moj najboljši prijatelj. ampak teega več ne mislim prenašatt, jaz kot punca mislim da nisem tako zelo grda kot on pravi. Razlagam si da me očitno res nima tak zelo rad kot mi pravi. čeprav mi to reče večkrat na dan. pomeni mi več kak kdorkoli drug. misel da bi ga zgubla me plaši. ampak očitno bom mogla.. očitno bo vedno hujše.. nočem biti ena izmed tistih ki so s dečkom skupaj zaradi teega ker ga majo tako zelo rade ampak se vedno prenašajo vse žaljenje in jemanje samozavesti. češ da niso lepe in dovolj dobre za njega. ko pa res vsai dečko reče da sem lepa.. čeprav mam res makeup gor… ampak ga nimam toliko, če imam le svetlo senčilo maskaro in puder..
je boljše vseeno da ga pustim za samo in prebolim vse to?
ali vstrajam in se bo mogoče spremenil?
zakaj mi prvi da me ima nevem kak fejst rad, pa da me nebo pustil, da mu pomenim veliko če tega ne pokaže? kaj ima od tega da mi laže? zakaj je potem tako ljubusumen?

New Report

Close