Najdi forum

Tema je pač ghosting.. ko se fantje iznenada pojavijo nazaj v tvojem življenju in izginejo itd;

Z nekom, ki sva se spoznala na Tinderju, se dogaja da izginja in potem se spet pojavi v mojem življenju.. še preden sva se sploh zmenila da greva ven je že takrat parkrat odpovedal oz imel neke čudne igovore. Enkrat sva se končno zmenila, pa je uro pred tem odpovedal, da je nekaj vmes prišlo.
V kontaktu pa sva že nekaj let, prej sva si le dopisovala.
Pa ne o sexu ali takih stvareh, nasplošno o življenju, hobijih..Končno sva se uspela enkrat videti in je res prišel.., , potem pa je izginil spet..
Čez pol leta mi je spet pisal, v smisli da sm mu bla všeč in
je mal zablokiral.. Ker mi je res privlačn, v več smislih, sem rekla zakaj pa ne, grem le na pijačo (čeprav sem pri fantih če pride do nespoštljivosti itd; ponavadi zelo stroga, tudi njega sm mela že izbrisanega)..

Kakšno imate razlago za take ghostarje imate izkušnje z njimi? Ste dejansko že doživeli, da ste sploh kdaj pristali v razmerju z ghostarjem (ta ki izginja; toplo-hladno razmerje)?? Smo take, katerim iznenada pišejo, le ‘side bitch-es’ (torej dekleta ki jih ima za rezervo)?
Ali ima druge stvari v življenju?
Bi sploh se kdaj še se sestali s takim človekom? Mislim, da je celo možno, da imajo taki več takšnih deklet, kot sem jaz. Je to mogoče ‘player’? Nezavedni player? niti ne vem kam ga uvrstiti XD Zato bi bla vesela mnenja različnih ljudi na to temo.

Več o naju nism napisala, ker nočem da bi podala preveč informacij, samo dolgo sva bila v kontaktu in kot da naju nekaj veže je bil vedno občutek. DEjansko pa sva bila le na eni pijači do zdaj, saj sem sprva tudi jaz zavlečevala.. Zgodba je daljša, več ne moram povedati. NIsva imela pa intimnih stikov, do sedaj le 1pijača in dolgoletni kontakt, dopisovanje. Je pa že med dopisovanjem enkrat izginil.. ??
Vglavnem, noro.

Jaz takšne fante vzamem zdaj tako.. bolj kot stranske, zakaj le ne bi šla z njim ven? Saj ne bom šla le z njim ven, seveda, dokler mu ne zaupam oz dokler ne dokaže, da je vreden česar več;)

LP

Enga tazga nasla na badooju vsecnega mnogim in glasbenika. Ni samo izginjal vmes je sel k drugim me sinfal mojim znankam priso nazaj skusal manipulirat in me po svoje oblikovat vmes se je se skliceval na boga… potem pa par postenih izpadov shizofrenik je ki ne je tablet ampak ga zdravi mama ki ni medicinka…. sam proc od takih mej se rada posli ga nekam v tri krasne…

Ja, spet je izginil:-). Najbrž pa je res gay.

nova
Uredništvo priporoča

Nimam potrpljenja za taksne igrice.

Zakaj ti ne prekines te odisejade? Ker si si namastala svasta o njem pa da je neka skrivna povezava med vama… verjetno on podobno tebe dozivlja. Kot punco ki mu vedno odpise, ko mu postane dolgcas/se mu dvigne ipd.

Zalaj je iluzija privlacnejsa od realnosti? Ker sprejme vse predpostavke, ki si jih o nekom/necem izmislimo. Problem je, ko tem predpostavkam verjamemo in se obnasamo v skladu z njimi.

Potem imas pa tale smorn, ko ni ne tc ne ms, ampak neko platonsko flirtanje na dalec. Ce bi imel zeljo kaj resnega, ne bi odpovedoval, sploh je pa to kenslanje zmenkov/dogovorov skrajno nespostljivo do drugega.

Usmeri energijo raje v druge fante. Mogoce v tistega ki pri sosednji mizi bere casopis al srka kavo 🙂

Vse to neko dolgoletno dopisovanje in enkrat na pijačo med vsem tem časom. Bolj kot nam govoriš o njemu, več poveš o sebi. Zato tudi ko se sprašuješ o njemu, se raje vprašaj, zakaj pa jaz to sprejemam, ali jaz to potrebujem, si to želim, bom to dopuščala, lahko to spremenim? Bodi bolj aktivna v odnosu, to je moj nasvet. V odnosu imaš vsaj 50% moči in odgovoronsti, izkoristi jo, ne vzami si 5% in ne čakaj na čudež. Raziskuj sebe, ne le druge.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prav imaš, zgubil je vse priložnosti in žal mu bo.
Adijo-ja:)

New Report

Close