Najdi forum

Pozdravljeni!

Prosim vas za nasvet. Zaljubila sem se v sodelavca, pa ne vem kaj naj naredim, saj ne vem če on čuti enako. Jaz sem samska in tudi on mislim, da nima dekleta. Zelo mi je težko, saj se srečujeva vsak dan. Velikokrat mi nameni nasmeh, da kak kompliment ali se me rahlo dotakne. Do sedaj nisem do njega čutila nič, pa čeprav delava skupaj že eno leto. Že večkrat sem mu skušala poslati kak sms pa sem se vedno premislila. Nočem, da bi se med nama uničilo prijateljstvo.

Oprosti, o kakem prijateljstvu je tu govora, ce se z njim srecujes samo na hodnikih?

Pojdita kdaj na kavo, cik, pivo med/po sluzbi. Daj si sanso da ga najprej neobremenjeno spoznas.

Ja če si zaljubljena boš to morala na nek način pokazati. Kako si pa prej kdaj to počela ? Povabi ga na kavo,sok…..pa boš videla ali se prijateljstvo lahko razvije v kaj več .

nova
Uredništvo priporoča

Oj! Spet jaz. Moram povedati da iskrice med nama letijo na polno. Odločila sem se da počakam še čez najina dopusta, potem pa če še ne bo nič mu povem, potem pa kar bo bo. Mislim da ga nekaj drži nazaj…..Ah bo že.

New Report

Close