Najdi forum

V glavnem, js rabim nasvet. Pred 5- imi leti sm bil totaln luzer,brez sluzbe,z vec kg,brez izpita,brez punce, skratka mal gnil bi reku zase..Zdaj se je vse spremenilo, ampak sm pa se vedno brez punce, ceprav sm v zacetku 30h let,z sluzbo,normalno postavo, sicer za avto se varcujem..torej kako do partnerke, ki bo mela podobn stalez kot jaz( ne rabim punce ki spi cel dan,zvecer pa je glavna v cirkusu na floor-u).Torej,internet ali iskanje v zivo? 🙂 nasvet kdorkoli?

Predvsem ne iskanje. Sprotsti se, živi svoje življenje, giblji se v krogih, kjer se počutiš prijetno ali kjer ti je zanimivo, hodi med ljudi … in še prehitro se bo zgodilo, da ti bo ena všeč …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Mogoče, če se kaki plesni tečaj vpišeš al pa kaj takega. Tam so zmerja ženske.

nova
Uredništvo priporoča


To, da nisi imel teh stvari, še ne pomeni, da si luzer. Že tukaj, v štartu se v nič daješ, narobe.
Poglej si kaj je hypergamy, cock carousel in woman hit wall (na YT recimo). Nekaj izhodiščnih pojmov, da boš videl, predvsem pa razumel v kaj se spuščaš.

Preberi si od Esther Vilar The Manipulated Man in The Predatory Female (Lawrence Shannon). Oboje se dobi v PDF. Za začetek.

Moraš se pa žal tudi zavedati, da ni nujno, da to kar iščeš, da boš našel v svoji starostni skupini in … državi.

V glavnem druži se s folkom, čimveč. Tko boš spoznau kkšno samsko 100%. Kako pa to začneš, pa lastna domišljija, maš pa gor že par izhodišč. Pa da bota mela kej skupnega pejt kam, kjer te kaj zanima. v Cirkusa pač ne :D. Za internet vsaj jst ne vem kje iskat. Če že misleš na internetu iskat, raj ne na forumih za zmenkarije (več slabih kot dobrih izkušenj, so pa povsod izjeme), ampak na kakšnih drugih, kjer bi te kaj zanimalo, recimo forum o vrtu, kuhanju itd… lahko pa poiščeš kak forum, ko punce jamrajo, da ni nobenga resnga… mogoče bo pa tam kera prava

Prosim ne poslušat tega cinika, ki nikoli ni imel “sreče” z ženskami in jih je zaradi tega začel sovražiti.

Sama se sprašujem glede tega kje so fantje??
Tudi jaz samska pri 30 prej imela vezo, sva spoznala da to ni to in šla vsak svojo pot.
Kolegice mi pravijo da sem zabavna, simpatična, zgovorna. Imam službo, avto, znam kuhat, pečt.. In še samska… Hodit v hribe je v družbi lepše, iti na sprehod, v kino, koncert, kolesarit, iti na kosilo, ali na izlet v neznano.
Nisem tip ženske ki se ga ob petkih napije do konca ter nimam umetnih trepalnic in nohtov z biserčki. Imam že svoje trepalnice dovolj dolge =)
In nisem ženska, ki gleda na status.

hmm flower girl a se morva midva pol najdt?

New Report

Close