Najdi forum

Pozdravljeni..

Moj problem je tak, da par dni nazaj sem na eni zabavi spoznala fanta, s katerim sva malce ”zabluzila”. Bilo je videti vse tako popolno tisti večer, nato sva se dogovorila preko facebooka, da se kmalu spet vidiva in to je blo včeraj. Spet sva se imela zelo lepo na zabavi nato pa me je vprašal, če se hitro navežem na osebo. Odgovorila sem mu, da mogoče in ga vprašala nazaj.
Rekel je, da ne glih in bila sem res v dvomih zakaj zdaj to vprašanje in odgovor.. seveda je videl moj žalosten obraz in me objel in rekel, da bo še vse vredu. Nisem se preveč obremenjevala s tem in pustila vse času. Tudi danes sva se videla že tretjič in sva šla na eno pijačo in medtem, ko je šel na wc je pustil telefon na mizi in nekako sem imela občutek, da lahko malce pogledam sporočila in to na facebooku in sem naključno izbrala njegovega kolega in šla gledat nazaj pogovore, kjer ga je kolega vprašal ”kdaj ji misliš povedati, da ne bo nič resnega?” Dalje nisem videla pogovor, ker me je preveč bolelo pa še slišala sem, da prihaja nazaj zato sem odložila telefon nazaj. Pred tem sem še videla, da je ta fant kateri mi je všeč napisal, da imam dober karakter in vse. Ko sva prišla v avto sem se trudila biti ”normalna” ampak mi je nehote padla solza..nisem se več mogla zadrževat. Vprašal me je kaj je narobe in tako dolgo sem mu tajila, da je vse okej dokler mu nisem povedala kaj sem videla. Povedal mi je vse po resnici, da raje zdaj kot čez 3 mesece, ko bo težje, da pač sem vredu in vse ampak je tudi v letih težava, ker sem jaz stara 17 on pa 23 in, da se hitro ne naveže, ker je imel kao z prejšnjima puncama slabe izkušnje, pa še služba mu je tak pač ne bom razlagala ampak res glede službe, ker mora dosti v tujino in se nebi videla in nebi šlo in podobno. In me je spet objel in rekel, da ne glede na vse bova prijatelja, mene pa boli.. zdaj ta teden greva spet v kino in to.. tako, da vas prosim za nasvet in sicer: ali ga naj pozabim? ali se naj trudim, ker se lahko zgodi, da bo kaj začutil do mene? sicer je rekel, da me ima rad ampak je mislil ziher kot prijateljico.. ne mi pisati, da je hotel samo zabavo, ker je res vredu fant in mi je rekel, da me noče in ni hotel prizadeti. Glede časa pa rabim res veliko časa, da osebo prebolim, ker sem oseba, ki hitro vzljubi nekoga pa še nobenega drugega s takim top karakterjem nisem imela in ga ne poznam, padem pa tudi v hudo depresijo( ne jem nič, jokam cele dneve, gledam slike in podobno). Rabim vas res 🙁

Priporočam ti, da z njim prekineš vse stike. Povej mu, da ne želiš, da sta prijatelja. Prej, ko boš to storila, prej ga boš lahko prebolela. Nekaj časa bo trajalo, ampak bo minilo. Zaslužiš si ljubezen nekoga, ki te bo jemal resno.
Pa srečno!

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

tipa poznaš par dni, enkrat si se malo pomečkala, pa ga moraš že prebolevat?
Malo bolj počasi se zagrevaj v prihodnje, ti bo marsikaj prihranjenega.

nova
Uredništvo priporoča

Si že kdaj slišala za koncept zasebnosti in kako naj bi se obnašal zdrav, emocionalno stabilen človek?

Ehm, mislila si, da mu lahko malo pogledas v telefon? NE, ne smes! Hudica, da ne. Ne poznas zasebnosti, iz muhe delas slona, in kot je zgoraj napisal, malo se ohladi. Obnasas se svojim letom primerno, ampak vseeno si lahko malo bolj prijazna do sebe in spostljivejsa do drugih.

To pomeni, da ne hodis na srecanje s tipcki, ki so tu vsec, resno pa oni ne bi. Za bz rines v tezave.

Da ne pozabim. Tudi ce bi bilo med vama kaj vec, je res skrajno nedopustno tujcu (komerkoli pac) brskati po osebnih stvareh, brati smse, sporocila… kaj ti je padlo pa pamet? Kaj si mislila, da bos s tem dosegla? Pridobila zaupanje gotovo ne.

Res drama na dramo… in to v casu nekaj dni. Raje pojdi na morje s kolegicami.

New Report

Close