Najdi forum

Kdaj ste zaključili dolgoletno partnersko razmerje?

v izrednih situacijah (alkoholizem, prevara, …) ali tudi ko ste, enostavno začutili, da sta si preveč različna, so vas motile določene lastnosti, …

Ko že dlje časa razmišljaš, da to ni to ter več te osebe čez nekaj let ne vidiš ob sebi ali te dela ta oseba nesrečno. Oziroma včasih je dober tudi znak, da misel na spolni odnos s to osebo prinaša zelo negativne občutke.

Drage/i bralci,

Lepo bi Vas prosila za pomoč. KLIK: http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/1089
Sem študentka Zakonske in družinske terapije in v sklopu magistrskega dela izvajam raziskavo na temo čustvenega procesiranja, kakovost partnerskega odnosa in strah pred intimo, kjer potrebujemo čim več udeležencev v anketi. Potrebno je rešiti le spletno anketo(10min), odgovori so povsem anonimni in dobo uporabljeni le z namenom analize podatkov.

Vsebina ankete Vam lahko da velik spekter tem za razmišljanje o Vas samih, Vaših čustvih, odnosu s partnerjem in strahov pred odnosi…

KLIK DO ANKETE: http://www.xn--zd-mta.si/1ka/a/1089

Zelo Vam bi bila hvaležna.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz 15 let prepozno, vse sem poskušala da bi rešila zakon, tudi obisk pri psihoterapevtih,,vendar žal pristajala na neverjetne manipulacije, zavračanja, 3 x selitve njega od doma,prenašala vračanje, jok,…mah never,…ko opaziš, da se nimata o čem pogovarjati, da se umikata drug drugemu, da imata vse manj skupnega,,,(pazi, to ne pomeni, da sta dobra v skupnem delu, celo vzgoji ne, govorim le izključno o vajinem odnosu),..da se ne pogrešata, da ni iskrice, prijateljstva, navezanosti, pogrešanosti, je pa prisotno ljubosumje, ali apatičnost, ,…takrat je čas, da se pogovorita kako naprej,…Še to ti lahko rečem, da jih poznam kar nekaj, tako žensk, kot moških, ki so odšli prehitro, pa jim je potem žal,.očitno niso dobro premislili,…premisli, se pogovori, če se da in odidi, ter se ne vračaj,…jaz imama vsaj to zadoščenje, da sem naredila več kot je bilo v moji moči ( vendar je to žal že patologija, ki izhaja iz mojega neurejenega in težavnega otroštva) in danes sem pomirjena sama s sabo in z njim, veš kako olajšanje je to, pa sem mislila, da me bo pobralo takrat,…vsak dan brez njega, je zame praznik,..pa ni bilo pijančevanja, tepeža, takrat sem mislila, da niti varanja ne, sedaj vem, da sem se motila,..je bil pa ignor, umikanje, prepiri, tihi dnevi,..”dislocirana enota”, pokvarjeni dopusti, neprespane noči, umikanje v delo,..in odlična sva bila pri skupnem delu in vzgoji otrok,.. vendar to žal ni vse,….

New Report

Close